Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (68)


Recommended Posts

Hello,

 

i'm back!![pk] nu scapati asa usor de mine. am ramas pe acelasi tratament pt k eu nu am contractii, singura chestie este ca mi-a fost ridicat patul pe caramizi...iupiii!! de cand imi doream [:D]

salexa, sunt la et 3, salon 2. e super cald in salon.

balanta, mi-ar prinde bine niste diazepam ca sunt capiata de somn, insa nu mi-a prescris[:D]

brigit, nu stiu daca aplicatia MyBabyBeat merge doar pe IPhone.

fetelor, pai noi suntem eroine. aici sunt fete cu probleme cu sarcini muuuult mai mici decat ale noastre. ce e amuzant e ca mai aud si eu alte gravide care le invidiaza pe cele care nu au nici macar o greata toata sarcina.

va pup si va tin la curent (as vrea eu niste curent pe caldura asta)

 

33 [baietel] & [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 354
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Irip, ma bucur ca esti optimista-asa trebuie!

Apropo de ce te intreba balanta cu wc-ul, ce te sfatuiesc este sa iti iei de la farmacie un dezinfectant cu spectru larg - eu am gasit Esept, la 0.5 ml, este bactericid, fungicid, virulicid (HIV, hcv, hbv). Mi-am cumparat de la sephora recipiente mici, goale cu pulverizator si am mereu langa mine unul sa ma dau pe maini. Cel mai important lucru e sa te feresti de infectii.

 

 

[gravired]

Multumesc, Doamne!

 

_____________________

C677T HETEROZIGOT

Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor daca este in salonul 7 are dezinfectant in camera si are si wc cu dus.

 

FIV 1 dr Albu Dragos reusit

mutatia 1691 in factorul v nu a fost identificata

mutatia 20210 in factorul II nu a fost identificata

mutatia 677 heterozigota

mutatia 1298 heterozigota

mutatia 675 4G PAI homozigota

mutatia 844G PAi nu a fost identificata

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irip,sanatate multaaaaa....si eu am fost azi la Polizu si mi-a zis dr ca am colul deschis,in schimb m-a trimis acasa si evin peste 10 zile...mi-a recomandat sa stau numai in pat,acum cu Dumnezeu inainte....la ce dr esti tu?Eu sunt la dr Esanu Sorin.[pup]si sa stea gemenutii mai mult in burtica.

Salexa,felicitari...si eu tot natural nasc dupa cum sunt pozitionati bebicii.

[pup] toate fetele

 

[gravired] 33+[baietel][fetita][ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor. Ma puteti lamuri si pe mine cu ceva? Am primit analizele la urina, sumarul este in regula dar la urocultura scrie "flora bacteriana < 10.000 cfu/ml". Aveti idee ce inseamna asta? Rezultatul nu l-am ridicat inca de la clinica, nu are interval de referinta, la medicul de familie nu raspunde nimeni si eu sunt tare panicata. O fi semn de infectie?

 

[gravired] + 20 [baietel] Tudor si [baietel] Stefan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...