Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 165


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza,

 

am facut cafea buna buna [cafea]

 

am facut si calea intoarsa de la mare pe motiv de febra la remus cu bubite pe laba piciorilui, apoi maini si aseara si in gura, dap ati ghicit are boala mana picior gura, acum febra nu mai este, bubitele dej-a de pe palme s-au estompat pe piciorise se mai vad usor, mai nasoale sunt alea din gurita, om trece si peste asta

 

oricum experianta de o zi jumate la mare cu doi plozi mici, ne-a facut sa ne gandim destul de infrigurati la concediul de 10 zile din august, sotul zice sa luam doua filipineze [:)], desi copii au fost foarte cuminti, e aiurea cu programul pana ne adaptam

 

una peste alta a fost mega frumos, remus ar fi stat numai in apa, i-a placut maxim, si cezar a fost incantat atat de gustul apei dar mai ales de gustul nisipului

 

dana imi pare rau ca ai ramas singurica, sper ca anul asta sa apucam sa ne vedem, ai invitatia oficiala la chiajna, ma bucur ca sunteti pe drumul cel bun cu grdi

 

dankutza la ambele sarcini am fost la iosup la prima morfo si mi-a zis sexul imediat deci la 12-13 sapt, eu am facut doar DT la ambele sarcini, o sa vezi ca iti va placea de el

 

Stanucel, La Multi Ani cu voiosie sa ne traiesti fericita mereu [flo][flo][flo]

 

zi frumoasa va doresc

 

 

 

Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...