Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ursuleti & ursulete de novdec2010(3)


Recommended Posts

[s][bum][bum]La multi ani Patrick!!!!!!![bum][bum][s] [majoreta][majoreta][majoreta]Hai Elfica!!!! Hai bebita Simona!!!!!![majoreta][majoreta][majoreta] _________________________________ Mami de bursucel [copil] Alexandru-Daniel - 12 nov 2010 [url="https://picasaweb.google.com/104300116246267925096"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
HAI ELFICA!!!
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] asteptam vesti [:D] ne ti asa in suspans... stelele mami Ionut Pavel [url="http://www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8"]iubire fara limite[/url] [bonjovi]Dimitrie Gabriel [caru]Antonia Stefania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Buna, dragelor, care mai cititi! Imi pare rau ca nu am mai reusit sa intru pe la voi, micuta mea implineste luni 4 luni, timpul nu stiu cand a zburat. Totul a fost ok, am nascut a doua zi dupa termen, adica pe 18.10 si a fost cum mi-am dorit, nastere cand a vrut bebe. M-au apucat contractiile dureroase la 5 dimineata si la pranz, la 14.25 nasteam. Operatia a fost putin dificila, se pare ca in urma primei operatii s-au facut niste aderente care s-au lipit de organe, riscau sa imi taie vezica, pana la urma au gasit pe unde sa o scoata pe Simonica mea draga, dar am avut emotii. Mi-au spus sa ma opresc aici, la doi copii, in caz contrar pun in pericol si viata mea si pe a copilului. Imi pare rau ca nu m-au intrebat daca vreau sa imi lege trompele, iar eu numai la asta nu ma mai gandeam, eram tare stresata sa vad ca totul se termina cu bine. M-a operat medicul care mi-a supravegheat sarcina, dr. Hamid si cand a vazut ca sunt probleme, l-a chemat in ajutor si pe dr. Pana. Bine ca totul s-a terminat cu bine! M-a ajutat Dumnezeu si pe urma, mi-a dat un copil cuminte, caremi-a permis sa am grija de ambele fete, ceea ce reprezenta grija mea cea mai mare. Inca le alaptez pe amandoua, iar Iulia nu da semne ca ar renunta usor. Oricum, m-a ajutat mult, a acceptat mai usor prezenta Simonei langa noi, daca nu ii dadeam si ei sa suga, sigur ar fi fost mult mai rau. O sa va povestesc alta data peripetiile ce ele, ca au fost si vor mai fi. Va pup acum, duminica aceasta e botezul si apoi ma mai linistesc si eu putin. Pupici tuturor! Bravegil: Cum e, matusico? Cum au reactionat ai tai la vederea verisoarei/verisorului? Fericita mamica de Iulia Andreea, nascuta pe 26.10.2010 [url="https://picasaweb.google.com/105006671541439377646/IuliaAndreeaUrsuleataDeElfica?authkey=Gv1sRgCLnypJnf3YfFhQE#"]POZE[/url] si de Simona-Ioana, nascuta pe 18.10.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...