Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (172)


Recommended Posts

test semnaturaid="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="purple">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[s]Calin[s]

[s]Alexandra & carina[s]

[s]Ivett[s] (macar de data asta am fost prima la urari...)

 

Am vazut si eu anuntul de la umanitare pentru Moni.Multumesc Cristina Rubi [pup]!

Bravo fetelor pentru mobilizare.

O sa depun si eu banuti dupa 1 cd imi intra salariul, si l-am dat mai departe prietenilor si colegilor mei.

 

In rest nimic de spus...ma tot gandesc la Moni in ultimul timp...

Ce mai e de zis, e pe blog ca de obicei.

 

Va [pup] pe toate!id="green">

 

Povestiprafuiteid="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ma bucur sa te mai vad pe aici. [pup]

Merg sa citesc si pe blog. [:)]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="purple">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis subiect nou AICIid="red">. id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="purple">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...