Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(80)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Wow cite vesti frumoase si cite mamici fericite!

Felicitari la toate ,bucurati-va din plin de aceste momente unice ,emotionante ,impreuna cu copilasii vostri si fam.voastre.

[flo]pt.toate mamicile.

Pt.cele in asteptare pot sa spun ca inca nu a venit momentul vostru ,dar sint sigura ca o sa fie la fel si pt.voi, e totusi frumos atunci cind te poti bucura pt.fericirea altora.

 

 

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marumiha, inca nu suntem "mamici", sau cel putin este doar cazul meu,

mie mi s-a spus ca sunt in perioada de potrivire practica,sa nu mai zic ca e fetita mea ca poate sa fie sau poate nu o sa fie .

As mai avea de spus dar cu siguranta pe acest forum sunt si "spioane".

[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang]

 

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

 

(Will Rogers)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo ,eu nu stiu cazuri in care dupa potrivirea practica sa se fi intimplat alceva decit lucruri pozitive ,dupa ce se parcurge acea perioada de 3 luni ,de aceea ma gindesc ca si in cazul vostru (fetelor care v-ati gasit copilasii),sa fie totul ok.

De "spioni "nu stiam nimic[bang] ,pina la urma ,aici nu se scriu lucruri care sa deranjeze pe nimeni ,asa ca "spionii"[:-@]daca citesc ceva care nu le place nu au decit sa ignore subiectul adoptie .

Tu stii cel mai bine daca este fetita ta sau nu ,pt.ca sint convinsa ca o simti si esti libera sa o spui daca simti ,nu faci rau nimanui si nu deranjezi pe nimeni.Pai exista o bucurie mai mare decit sa spui copilul meu dupa atita asteptare?

 

 

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo 73 si eu ma tot gandeam la tine am tot vrut sa te sun..dar stau prost cu timpul...In orice caz o sa o fac cat de curand sa ne auzim la tel ca e putin mai sigur.FETITA MEA(si o scriu cu litere de tipar sa se vada) e la aprox. 50 de km dar distanta nu ma va tine departe de ea ptr mult timp.Imi e din ce in ce mai draga si imi e dor de ea in fiecare clipa insa asa cum se spune..”mult a fost putin mai este”.SUNTEM MAMICI!!!!SI NIMENI SI NIMIC NU NE IMPIEDICA SA NE BUCURAM!!!Asa ca bucurati-va si lasati rautatile celor din jur!

In alta ordine de idei pot spune ca am ”nascut” la termen adica la 9 luni desi FETITA MEA e nascuta in realitate la 7 luni in ciudat aparentelor...spun asta ptr ca e un copil zdravan si dolofan..asa cum sunt bebelusii de revista...ehhh ..uite ca deja am devenit o adevarata mama care-si lauda puiul...hihihi...ce sentiment unic este...Imi doresc ptr toate fetele de pe acest forum care inca nu si-au intalnit puiutii sa simta ceea ce simt eu cat mai curand si sunt sigura ca asa va fi.

MULTUMESC VOUA CELOR DE AICI Marumiha,Malex,Simo73,taade,speranta72,erato si tuturor celor care m-au incurajat si au fost alaturi de mine si sunt in continuare.Dumnezeu sa fie alaturi de voi si puiutii vostrii si sa va indrume pasii in viata spre carari cu soare si impliniri!Va multumesc.

 

P.S.Am sa revin cu noutati insa PLS...MAILUL COMUN vreau si eu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

malex, eu sunt in asteptare de 14 luni!!!![bang][bang][bang][bang]sunt deja la al doilea atestat. sunt convinsa ca ce e al meu e pus deoparte, stie dzeu ce plan are ptr fiecare! inca stau la coada cu malex, si nu mai stiu cine asteapta la domnul barza care greseste adresele mereu.[:D]io la ala sunt abonata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dacris77id="red"> draguta nu dispera fiindca o sarcina la noi este echivalenta cu a elefantului(20-22 de luni)nasterea la mine a nu a fost la termen, a fost prematura la 16 luni, mai rapida[:D], dar sunt tare fericita si il iubesc enorm pe puiul meu. Pentru fiecare exista un destin, daca nu am facut o multime de tampenii in aceste 16 luni, nici nu o sa va vina sa credeti,eram ca in poezia lui Mesterul Manole doar cand a fost sa fie a fost.

[flo]

 

 

 

Denisa220972 mamica puiului Denisa

 

Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp.

 

Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...