Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(80)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ce ma bucur ca incep sa se miste lucrurile...ne dati sperante! simo, multa bafta! Asteptam sa ne povestesti primele clipe cu fetita ! ivanuta si eu sunt din acelasi oras cu tine si malex :)
Mutatiile MTHFR C677T si A1298C ambele heterozigote, 1 sarcina oprita in evolutie la 6s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simo_73
buna fetelor astazi dimineata am primit telefonul mult asteptat. maine mergem sa vedem o fetita, are 1 an si seamana cu mine, atat mi s-a spus la telefon. acum am sa merg sa ii cumpar fetitei mele prima jucarie revin cu vesti maine seara, dupa ce am sa o vad sper din toata inima sa fie bine. va pupacesc In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma. (Will Rogers)
Vai Simo, ce ma bucur!!!!!!!!!!!!!!![flo][flo][flo]Iti doresc din toata inima sa fie intrun ceas bun[olala][olala][olala]si sa fie intr-adevar fetita voastra mult asteptata!!!!![bibe][bibe][bibe] Te pup si te astept cu vesti!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie intr-un ceas bun. Astept cu nerabdare tel. [pup] si te imbratisez cu mult drag.[flo] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Sorina [mamica] Mamica fericita [9cer] a ingerasului RAZVAN - IONUT [bonjovi] (11 MAI 2009) http://lb4f.lilypie.com/grxEp3.png Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor marumiha, da , au inceput "durerile de la nastere", maine se fac 8 luni de cand am atestatul, se pare ca "nasc" la termen si sper ca la "9 luni" sa o am acasa. simt ca este fetita mea abia astept sa o strang in brate, bunul Dumnezeu mi-a dat cel mai frumos dar de ziua mea incerc din tot sufletul sa imi stapanesc emotiile. In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma. (Will Rogers)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...