Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (99)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut....pana pune Kim pozele va las io niste pozici cu mandra medaliata si cu spectacolul de final de la teatru de la palatul copiilor,a fost super,au pus in scena 3 povesti si au fost trupa improvizorilor in negru[:D][:D]

http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/Facebook/distractie%20in%20asteptarea%20vacantei%20de%20vara/#!cpZZ3QQtppZZ24

hai pupicei

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Feliciatri, frumoase toate pozele [bis]

Si noi miercuri avem serbarea.

 

Spor la lucru tuturor [flo]

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari absolventilor de clasa I si medaliatilor!

Olivia, super Luca in vesta si cu caciula![pk]

Ioana, tare interesant se vede in imagini piesa de teatru![pk]

 

Noi avem maine amandoua serbarile. Dimineata serbarea Oanei la gradinita iar seara serbarea Mariei la casa de cultura (am facut decorul, dupa ce il montez azi va fac poze...[:D])

 

Sa avem o saptamana minunata!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]....de azi fix in 3 saptamani intru in vacanta[:D][bang]....noi avem abia joi serbarea...

Kim faine poze de la serbare[pk]mie imi place cum arata Uka cu ochelari,seamana cu Harry Poter[olala][olala]

Cristalina asteptam pozele cu decorul[olala]

hai sa avem o zi faina[flo][pup]

 

 

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari celor ce au primit medalii si celor ce au avut serbarea!

 

Si noi avem tot joi serbarea. Tudor are rolul abecedarului, are de invatat o tona de poezii si e foarte patruns de responsabilitatea pe care o are. N-a mai avut niciodata asa un rol consistent. sa vedem cum o sa se achite de el.

 

Le intreb pe mamele de baieti cum ii imbracati la serbare (l-am vazut doar pe Luca in poze): cu pantaloni de stofa, camasa alba, papion/cravata? sau mai lejer? Am o dilema...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pantaloni scurti beumarin de stofa subtire (noroc de delegatiile mele multe, ca in Romania nu am gasit asa ceva) si camasa alba. Tinita obligatorie conform cu ce spune doamna.

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...