Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (99)


Recommended Posts

La cererea publicului am pus poze de la party:)

http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/party%208%20ani%20mc/?albumview=slideshow

Cristalina hai meii nu-i strica prima serbare din viatza de scolar a Mariei!!!

Andrea felicitari pentru Stefania!![flo][pup]...au un program fain de sfarsit de an[pk]

Meii btw de baieti galanti ma interpeleaza un pusti la petrecere:"doamna Gorodea ce scrie in codul manierelor elegante,cum se da o floare unei fete cu floarea in jos sau in sus?"...io am ramas cu gura cascata,toti cu ochii si urechile la mine...noroc de neuronul meu viu si incep sa ma eschivez ca pe vremea mea,bla,bla,bla...ca depinde de floare[:-@]...la care el sec se intoarce si zice"v-am zis io ca T habar nu are cum se da flori unei fete"...si dai hilizeala pe tema asta....mei si abia au 8 ani[:D][bang][alcool]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo] Multumesc mult pentru urari !

Din pacate nu prea ma mai bucur asa de mult de ziua mea- dar de baut tot va dau ! (cind incep sa se adune mai multi dupa 40 ... )

Aici e o vreme de kk , ploua sau e frig ... am avut pe anul asta citeva zile frumoase undeva prin mai mi se pare si atit. Numai pot ma dor oasele, sunt deprimata ...copii nu pot saracii si ei sa stea afara . Ma In 2-3 zile incep zilele sa se scurteze si noi nu ne-am incalzit oasele.

Copil venit dupa 2zile jum de stat in cort pe vremea asta, alergat in padure toata ziua, caiak, pe vint si ploaie , a sta ud plus ca aici umbla niste virusi frumosi - toata lumea se plinge de dureri in git... normal ca acum zace , ieri mi-a facut temperatura ....azi a stat acasa ...

 

Iar cu scoala... nu va spun ca mai avem exact o luna [bang], mi se pare inuman .

 

Felicitari pentru primul an trecut cu succes. Eu ma ingrozesc la cita materie ati parcurs voi intr-un singur an - aproape tot atita cit au facut astia aici in 4 ani. La noi ca si la Marina... usurel, sa nu ii stresam, noi nu am mai avut teme din 9 mai si si atunci o pagina cu 5 exercitii la mate simple de tot.

 

 

 

 

 

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

Mani, la voi e mai lejer si tine mai mult, la noi o fi mai intens si mai scurt [:)] hai ca nu mai e asa mult [pup]

aseara copchilul declara ca el are emotii la serbare..... l-am linistit ca e veteran deci nu ar avea probleme [:)]

Ioana, foarte draguti au fost copiii la petrecere.

Cristal, nu pedepsi fata tu. e sfarsit de an, o fi si ea obosita de prea mult nazbatii [:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,neatza[flo][pup]....la noi azi dimineatza au fost scosi toti copii in careu si directorul i-a premiat pe copiii cu rezultatele cele mai bune[pk].....si mandra s-a numarat printre ei[olala]au primit diplome si o carte faina[bis]

La multi,multi ani buni si fericiti Leeloocika!!![s]

Mani io sincer as prefera ritmul vostru[pk]pe mine ma sperie stilul romanesc,cerintele sunt prea mari iar ei sunt doar niste copii

hai sa avem o zi faina[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Leeloo [s]

Si o zi frumoasa tuturor [flo]

Azi chiulesc si de la 5 juma ne serbarim :D Apoi ne caram cu gashka la inghetata sa sarbatorim [bis]

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din suflet!!! [olala]

Hai, veniti la tort si o sampanie!!!!

 

Roxana, noi am mers prin Eurotravel, o agentie pe care o folosim la job...

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina 2012

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] La Multi Ani ! Gabi [flo] Numai bucurii si impliniri !

 

Voi ne-ati trimis soarele aici ? azi avem soare, se anunta 23C ... si atit . De miine ploi si frig din nou . Oare atit sa avem vara?

Asa ca azi am trimis copilul la scoala, ieri toata ziua m-a batut la cap sa il duc in parc, ba se uita la ceas sa vada ce fac colegii lui, la 3 statea pe geam sa vada cum vin de la scoala.... asa ca daca nu mi-a mai facut febra ..l-am trimis la scoala.

 

O zi buna va doresc [flo][flo]

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Gabi![s]

Sanatate si bucurii alaturi de voinicii tai!

 

Am fost ieri la manadoua serbarile[olala], eram toti rupti aseara.

 

A fost frumos si foarte cald.

La Ioana a fost frumoasa si dragalasa, ea a fost cea mai mica si singura care nu pleaca la scoala din aproape 40 de copilasi!

La Maria a fost tare frumoasa serbarea abecedarului...Maria a cantat la pian dupa programul realizat de ei toti (cu foarte mult zgomot de fond) mai bine ca la concurs [:D] Ce face frica din om.

 

Sper sa apuc azi sa pun niste poze si 1-2 filmulete...

 

E inca pedepsita...Doamna invatatoare aseara la telefon imi zicea sa ii fac coronita si "poate va razganditi si-i serbati ziua"...M-am razgandit deja, dar o mai las sa fiarba 2 zile![:D]

"Promit ca nu ma mai uit o luna la desene si nici la dansuri nu ma mai duc dar serbeaza-mi ziua!"

 

Aici a luat foc pamantul, noi stam ascunsi prin interior la aer conditionat. O zi frumoasa sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...