Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×
Membrii înregistrați beneficiază de funcționalități suplimentare. Participând la discuții, acumulezi puncte pentru tombole lunare cu premii atractive. Îți exprimi opinia, ajuți alți părinți și primești ajutor în schimb, totodată având șansa să câștigi. Ce te oprește? Înregistrează-te chiar acum!

Scolari de Iulie - August 2004 * (99)


Recommended Posts

Mneatza si de la noi !

Cristal, sunt superbe galustile tale [bis] Cred ca esti asa de mandra de pianista ta [flo]

Marina ... nu suna prea bine ce scrii :( Macar sa nu se mai repete !

 

Am pus si eu poze pe picassa , in caz ca nu ne-ati vazut dincolo :D

https://picasaweb.google.com/117953968879563875495/June212012#

 

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am admirat-o pe Giulik cea diafana [olala]

 

Ma duc la ecografie, cand ma gandesc sa merg atat pe caldura asta ma apuca dureea de cap!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata am absolvit clasa I[pk]si noi am avut o serbare faina,copii relaxati si fericiti[olala]am pus si pozici

http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/Facebook/serbarea%20abecedarului/

mandra aseara a inceput sa miorlaie ca ea mai vrea la scoala,sa mai stea in banca si sa invete[:D]....i-am zis ca mai vorbim la toamna[:D]

 

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari tuturor absolventilor!!! [bis]

 

Noi ne pregatim de concediu - duminica dis-de-dimineata plecam spre Grecia. Nu va zic ca eu abia astept - desi trebuie sa-mi iau si de lucru la mine (la intoarcere vin la tanc pentru sedinta de strategie pe anul viitor) - sa vad marea, plaja, sa maninc salata greceasca, tzatziki, sardele la gratar si saganaki...[:D] Dar evident cel mai mult astept sa-mi re-incarc bateriile...[flo]

 

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina 2012

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mani numai tu ma faci sa nu mai visez la UK:))..tu si vremea ta:)))

Am avut serbare cu premii...nu am intles bine ce s=a intamplat...oricum acum la final pot spune ca nu sunt multumita de evolutie..si tot ce stie stie de la noi parintii..il voi testa si apoi voi decide daca-l mut sau nu..

Aseara am ajuns la urgenta..bine ca nu a fost nimic...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

Cristalina mi-a placut decorul[olala]si cum a cantat Maria[pk]io zic ca merita sa-i ridici toate pedepsele [:D]....cum a fost la ecografie?....da' de ce ai facut-o?

Vivia[flo][pup]...la noi toti copii au primit diploma de bobocel de absolvire a clasei I,o diploma pentru o abilitate si doar cativa copii care au avut FB pe linie au primit si diploma de merit....doamna le-a facut pachetele la toti asa ca le-a inmanat in ordinea alfabetica fara sa nominalizeze pe nimeni cu rugamintea de a desface pachetelul acasa....cel mai tare mi-a placut ca le-a facut o carte care se cheama Condeiul magic si care cuprinde toate gandurile la final de clasa I C,scrise personal de fiecare copil!![olala][pk]

Ce-ati patit de ati ajuns la urgenta?Acum sunteti bine?

Leeloo sa aveti un concediu placut!![flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Si noi am primit azi coronita si premiul[pk]. Acum incarc poze.

 

Eu ieri am venit socata de la ecografie...Mai bine ma duceam dupa ce veneam de la caciulata...

 

Olivia, sunteti bine?![flo] Ce s-a intamplat!

 

Gabi, drum bun si vacanta placuta.

 

O zi frumoasa sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariuca a primit diploma de merit si niste bani pe care i-a pierdut prin curtea scolii (aia erau pentru concursuri)...si a primit cartea Print si cersetor de Mark Twain...de la care nu si-a luat ochii pana am iesit din curtea scolii.

 

Iaca si poze

http://community.webshots.com/album/583003726osftbM

 

Eu am fost la ecografie pentru durerea mea surda de sub coasta pe care o am de multe luni. Mi-a zis ca ficatul nu arata prea bine (neomogen) colecistul arata strans si cu pereti ingrosati...dubli...Cand mi-a facut manevra Murphy (?) a fost cumplit, mi-a fost rau cu senzatie de voma pana m-am culcat seara...

Cand a ajuns la abdomenul inferior mi-a zis ca am pietre la rinichi, ovare polichistice si apoi "doamna aveti niste galme, trebuie sa va duceti la colonoscopie!" si aveam niste dureri cand apasa de-mi venea sa ma ridic de pe patul ala...

Oricum nu mi-a explicat nimic...

 

Asa ca am sa ma duc la medicul de familie dupa ce vin de la caciulata...Cred ca durerile de sub coaste sunt de la colecist, care e ingrosat/strans, in fine, nu se simte prea bine. De aici si starile mele prelungite de greata. Asa ca o sa-mi caut ceaiuri si o sa iau niste essentiale.

La galmele alea, sper ca a dat peste urmele de la operatie si muschii mei facuti franjuri si durerile erau date de ovarele polichistice (sau asa vreau sa cred).

 

Ce ceaiuri se recomanda pentru bila!?

 

Editez, ca scrisesem abdomenul "posterior"...ce o fi ala?! [:D]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristal, Kim - dar ce ati patit???

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina 2012

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...