Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum v-au ramas sanii dupa nastere?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tii o minge de tenis intre palme, mainile sa fie cu degetele in sus si cam la nivelul barbiei, si strangi tare tare mingea. Ca in imaginea asta [url]http://www.desprespa.ro/files/0000004542-Yoga_iStock_000005777641XSmall_mica.jpg[/url]
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca aceste exercitii trebuiesc facute inainte sa ai sanii lasati...dupa nu prea mai au efecte...pt ca pielea fiind extinsa si apoi lasata nu are cum sa isi revina, oricat ai lucra tu muschii pectorali, care sunt acoperiti cu glanda si piele...altfel multe femei nu ar mai apela la lifting ci s-ar apuca de flotari si exercitii... Caught between the devil and the deep blue sea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cRED CA POT MULTUMI LUI dUMNEZEU CA NU AM PROBLEME...NU AM NEVOIE NICI DE SUTIEN SI SUNT SI TANTOSI..INSA ASA CUM SPUI TU AM FACUT CU MULT INAINTE DE SARCINA..ACU` MA GAB LA TOPLESS CU PUSTOAICELE ....DACA MA PUNE CAREVA LA AMBITIE.. Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, si eu aveam fantasme din astea sa-mi pun silicoane ca erau prea mici. Pina sa ma duc la sauna intre dame care faceau topless si sa vad citeva niste pereche maaaari si asimetrice. [popa] Mi-a trecut fix dorinta. Insa, m-am ingrasat oleaca si am luat o masura a sutien. Bineinteles ca acum ma simt ca mada cu cele mai frumoase laptarii din parcare. [8D] (am alaptat 3 copii, vreo 17 luni adunate toate). Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Ai mei au fost inegali de cand ma stiu, am fost (si sunt) complexata din aceasta cauza. In timpul sarcinii s-au marit, dupa sarcina, s-au "molicit" si s-au lasat rau si, ce am observat cu regret, frustrare si am perceput ca lovitura in feminitatea mea, cat o fi ea: mi-a disparut sensibilitatea erogena la nivelul sanilor. Inainte erau sensibili si reactionau prompt la mangaieri, chiar si fine, cu varful degetului, acum, pauza. Putin a revenit acea sensibilitate, dar in niciun caz asa cum era. [url="http://dinputinsefacemult.blogspot.com/"]Din putin se face mult - ajutor umanitar![/url] [url="https://picasaweb.google.com/106847915526522394338"]Lucrusoare de vanzare...[/url] In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny ce am observat cu regret, frustrare si am perceput ca lovitura in feminitatea mea, cat o fi ea: mi-a disparut sensibilitatea erogena la nivelul sanilor. Inainte erau sensibili si reactionau prompt la mangaieri, chiar si fine, cu varful degetului, acum, pauza. Putin a revenit acea sensibilitate, dar in niciun caz asa cum era.
s-ar putea sa ma insel, insa lipsa sensibilitatii poate fi si pe fond psihic: fiind complexata de ei, te afecteaza pe plan sexual. cel putin in cazul meu asa era[:I] Caught between the devil and the deep blue sea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...