Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum v-au ramas sanii dupa nastere?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui giulia81
Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny ce am observat cu regret, frustrare si am perceput ca lovitura in feminitatea mea, cat o fi ea: mi-a disparut sensibilitatea erogena la nivelul sanilor. Inainte erau sensibili si reactionau prompt la mangaieri, chiar si fine, cu varful degetului, acum, pauza. Putin a revenit acea sensibilitate, dar in niciun caz asa cum era.
s-ar putea sa ma insel, insa lipsa sensibilitatii poate fi si pe fond psihic: fiind complexata de ei, te afecteaza pe plan sexual. cel putin in cazul meu asa era[:I] Caught between the devil and the deep blue sea...
Nu cred, giulia, pentru ca eu sunt complexata de pe la 16 ani, asa. Iar viata sexuala nu satisfacatoare, ci extrem de satisfacatoare, am avut mereu. In sensul ca pe barbatii cu care am fost nu i-a deranjat absolut deloc si m-au facut sa ma simt increzatoare si sa incui undeva complexul. Nu sa uit de el, ci sa nu-i mai dau importanta. Iar in sarcina mi-au fost hipersensibili. Dupa ce am terminat cu alaptatul s-a intamplat faza, pentru ca mi-am reluat viata sexuala si atunci am remarcat. Mai demult am deschis subiect pe tema asta, li s-a intamplat si altor mamici, unora le-a revenit sensibilitatea dupa ceva vreme, altora, niciodata. [url="http://dinputinsefacemult.blogspot.com/"]Din putin se face mult - ajutor umanitar![/url] [url="https://picasaweb.google.com/106847915526522394338"]Lucrusoare de vanzare...[/url] In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai,sa stii ca si la mine e schimbat ceva....daca stau si analizez,desi in momentele alea nu prea am timp si la mine excitatia apare mai greu(strict daca vorbim de sani)....nu mai e cum era inainte...si eu nu am alaptat. Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am pierdut un numar, am trecut de la 3 la 2 si nici tonusul pielii nu mai e ca inainte dar situatia nu e disperata asa ca ma concentrez pe tonifierea musculaturii, prevenirea celulitei etc etc Ideea este sa am un corp frumos, sanatos si pe urma intr-o buna zi daca ma voi decide ptr un implant ( care nu ar fi mai mare de nr.3 ) va fi cireasa de pe tort. Am vazut la sala de fitness unde merg cateva doamne/domnisoare cu implanturi (bine realizate) si imbracate aratau wow...dezbracate ..la cele cu implanturi mari se vedea neplacut insa la cele cu implanturi mai mici nu era atat de evident ca nu sunt naturali. Eu deocamdata raman la principiul " daca nu ma doare capul de ce sa ma leg?!" dar pe viitor cine mai stie ce "pata" mi se va pune. sanatoase da fim![flo] Pasim in noul an cu speranta ca va fi [cool] si distractia va continua in formula trio [bum] Povestea lui Ricky http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...