Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

nikol, acum cateva saptamani postam pe un subiect de a lui Aqai, in care spuneam ca mi-i tare greu eu cu mine, ca nu inteleg ce vad ceilalti in mine, ca nu ma accept, etc, etc... atunci, cumva de pe piedestal, mi s-a replicat, ca trebuie trait si definit prin iubirea partenerului, a copiilor... well, ce ne facem cand partenerul nu mai e langa noi din diferite motive? Iti doresc sa te regasesti pe tine, sa fii puternica, pentru ca esti cea care are grija de comoara familiei voastre.[flo] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui sanziana27 Eu m-am pregatit psihic ca-mi va fi fff greu si am realizat ca de fapt m-am descurcat ff bine si am capatat mai multa incredere in mine.
subscriu...de cand sotul meu e mai mult plecat decat acasa, am devenit mult mai independenta si puternica...am facut fata si am rezolvat unele probleme de care nu ma credeam capabila inainte[flo] Caught between the devil and the deep blue sea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maru [ atunci, cumva de pe piedestal, mi s-a replicat, ca trebuie trait si definit prin iubirea partenerului, a copiilor... well, ce ne facem cand partenerul nu mai e langa noi din diferite motive?
aici i s-a replicat, ca si mie de altfel pe topicul "cand tati e departe" ca este o femeie slaba si mult prea dependenta de sotul ei[alcool]deci...nicicum nu e bine[bang] Caught between the devil and the deep blue sea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu si eu !! [si-eu] Si eu pot sa zic ca eram dependenta de sotul meu pana sa plece.Faceam absolut totul impreuna,tot tot tot. Acum nu cred ca as mai fi asa,nu din cauza ca nu ne mai iubim sau mai stiu eu ce alte motive ci,pur si simplu din cauza ca m-am maturizat,am devenit mai puternica,mai sigura pe mine,si uneori chiar imi place sa fac ceva de una singura,am o statisfactie incredibila cand vad ca am reusit ceva prin fortele proprii,fara nici un ajutor.Desigur,aveam acea satisfactie si cand faceam ceva impreuna,dar acum e diferit. P.S (ca nu pooot sa ma abtin [:D]) Duminica viitoare plecam la tatiiiii [olala]! Cea mai fericita mamica de [copil] Stefan Iulian (27.06.2010) cu bucati albastre de cer furate de acolo de sus si puse in loc de ochisori sa ii insenineze privirea si viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami_stefi, sa aveti un drum lin catre tati, si sa va bucurati de fiecare minut petrecut impreuna, pretuiti fiecare clipa.[flo][pup] Noi il avem pe tati acasa de o saptamana si mai sta pana in 22 iunie. asa ca suntem happy![:D] nikol, multa putere in continuare[flo][pup] Caught between the devil and the deep blue sea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giulia,multumim muuuuult!!! din pacate au intervenit niste probleme legate de pasaportul micutului si deci,mai stam o saptamana in tara.[q] Sa va bucurati si voi de venirea lui tati. multa sanatate si fericire tuturor![pup] Cea mai fericita mamica de [copil] Stefan Iulian (27.06.2010) cu bucati albastre de cer furate de acolo de sus si puse in loc de ochisori sa ii insenineze privirea si viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...