Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×
Membrii înregistrați beneficiază de funcționalități suplimentare. Participând la discuții, acumulezi puncte pentru tombole lunare cu premii atractive. Îți exprimi opinia, ajuți alți părinți și primești ajutor în schimb, totodată având șansa să câștigi. Ce te oprește? Înregistrează-te chiar acum!

Aspirante optimiste(795) Felicitari dreambaby !!!


Recommended Posts

Neatza fetele cucuietele!

Ce mai faceti voi?

Kmy cum o fi sa fie bine [:D] sti doar ca iti doresc sa fie bebe mic la tine in burtica dar cel mai important este sa nu fie nici un fel e problema din cauza steriletului!

Krimbo iti tinem pumnii si maine sa ne dai vestea mult asteptata, Doamne ajuta!

Bob ce face piticul? danseaza ? [olala] sau joaca footbal? pana la urma eliasul intra in renovare cand vei naste?

Miha vacanta placuta! unde plecati?

 

 

[copil][copil][copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele exista un joc pe facebook prin care afli cati copii vei avea [:D][:D][:D] m-am cracanat de ras cand am vazut ca o sa am 3 baieti si o fata [:D][:D][:D] eu pana acum nu am nici unul si ei imi spun ca voi avea 4 ...ha ha ha![alcool][alcool][alcool] distractiv

 

[copil][copil][copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

Feteleeeeeee va pup pe toate.

Ce dor imi era de voi!

Sa continui seria peripetiilor din vacanta cu inca o povestioara:cand sa plecam din Spania,la aeroport mi se face rau,nici nu prea mancasem ce trebuie(numai prostii),eram si obosita.Simt ca ma ia greata,ameteala,incepuse sa-mi tremure mainile si picioarele....pana la urma imi revin cu apa+lamaie de la stewardezele din avion(pardon,un barbat),iar dupa ce avionul a decolat mi-am revenit complet.

Aseara am fost la dr sa ma vada,mi-a facut eco,copilul e bine,are 5,3cm;dadea din maini si din picioare.O intreb pe dr:are 2maini,2picioare???ea:are!

O sa-mi fac timp zilele astea sa va citesc din urma.

Felicitari noilor gravidute!

Va pup pe toate si dati-i bataie cu prestatul la timp!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82

Bob ce face piticul? danseaza ? [olala] sau joaca footbal? pana la urma eliasul intra in renovare cand vei naste?

align="right" id="quote2">
[pup]

Beib da din toate alea, uneori ma si bufneste rasul de cum ma bumbaceste. Eliasul cica va avea o saptamana de ingienizare, pare-se prin august, dar va fi o chestie neanuntata. Eu sper sa o faca in august, ca sa beneficiem noi de o maternitate proaspat igienizata in septembrie [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...