Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiute (44)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna scropiutelor, da adriana, super fain obicei...eu am zis doar ca nu-l cunosc [;)] azi noapte ruxi a dormit prima data fara pampers(asa a vrut ea ca eu mamica [mariaj] as mai lasa-o cu el ca mi-e lene rau sa ma trezesc noaptea) asa ca am dormit cu grija o tot controlam sa nu fie uda, am pus-o la olitza de 2 ori si vad ca a fost bine, nu am avut accidente insa nu ma imbat cu apa rece sa zic ca gata...am scapat...stiu ca ma asteapta nopti grele va pup pe toate [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna scorpiutelor, adriana...mie imi place tare mult, mai ales cum esti tu slabutza si [vampa] cred ca are sa-ti vina fff frumos. imi place ca nu este un model infoiat si incarcat, in general cam asa vezi in ziua de azi pe la nunti monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari gagici. Adriana super rochita si tocmai potrivita pt asa ocazie.Offf asa ma uit eu lung acum la rochia de cand am fost nasa...Mi-e buna dar une s-o mai port?[alcool]Sa ai bafta sa-ti gasesti marimea. Mira vazut pozici, bebici si toate cele.Va [pup] pe toti. Nina bun revenit.Stiu ca-s restanta cu pozele dar inca n-am developat filmele de la Paste incoace.Tot timpul gasesc altceva de facut cu banii [:D] si nu ajung la foto.Cred ca mor si nu ma mai vad cu aparat foto mai smecher sa-mi descarc pozele direct in calculator [bang] Moni o sa scapi de pampers si o sa dormi linistita [pup] Va pupacesc pe toate ca nu mai stiu ce-ati scris.Noi ne luptam cu o indigestie si nu-s chiar in ale mele.Maine seara am si o nunta ....Cam asta la noi O seara racoroasa ca la mine e dezastru de cald [bang] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...