Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dieta Dukan(3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui andre_ea
Asteptam si eu o incurajare, o vorba buna de la voi [q]. In curand voi terminati si eu raman singura pe plantatie [q].
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009 Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.
Andreea scuze, majoritatea intram de la job, raport si gata la munca. Zic sa nu te panichezi de crestere. Daca ai sti cate cresteri am avut eu de cand tin dieta ..si cate abateri ..ce e drept. :D Mergi inainte cu calm..rezultatele se vad usor usor. Elena & Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, vrei sa ti-o iei?[:D] -4,5 kg e f bine! MD: iaurt+goji+branza P: paine dukan cu JUMA' de pui la rotisor cu usturoi (impartit cu bebe pofticios[8D]) C: iaurt+branza Inca n-am scos cantarul din debara, ma cantaresc dupa toate cele 3 zile de PP (asta e a doua). Tre' sa slabesc inca 1 kg macar , pt. ca de marti intru la consolidare orice ar fi, joi am petrecerea de final de an a fiica-mii si pe 29 plec in concediu. Oana mami de [zana] Mara 11.08.2004 si [baietel] Calin 11.10.2011 [url="[url="http://community.webshots.com/user/mara_mea"]Noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci, Marina Pana la urma am fost cuminte. Am baut inca un ceai. Eu in week-end am mancat cateva felii subtiri de sunca cu grasime. Inca rezist la fructe si dulciuri, desi poftesc la ele mama-mama.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009 Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrea, lasa ca eu nu te las. Ca la mine nu s-a mai miscat deloc acul cantarului. Si oricum eu merg in concediu in ultima sapt din august si prima din sept. In plus am o vara ff grea, trebuie sa imi scriu teza. Dar astept vacanta copiilor, ii expediez in tabara, apoi la munte la mama si o sa am 2 luni in care oo sa fac clar si sport, nu mai fac mancare..sperante..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...