Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Robert Negoita - candidat la primaria sectorului 3


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Citat:
citat din mesajul lui dalia05
Hai sa va zic cu a facut R Negoita campanie. A aparut la televizor non stop in timp ce Liviu a dat numai una sau doua declaratii si de juma' de an primesc pe mobil smsuri de la el (Robert)(trimise evident de staff) cu urari de craciun, paste, sf constantin si elena, indemn de a merge la vot, multumiri ca l-am votat. Nu stiu de unde are stafful numarul meu de mobil. Nu am bagat in seama dar dupa alegeri am raspuns la sms, am scris ca il felicit politicos,ca am votat cu Liviu si ca rog stafful sa ma lase in pace cu smsurile si ca in plus nu stiu de unde au numarul meu.
Ceea ce spui tu mi se pare extrem de grav si eu in locul tau as lua la intrebari firma de telefonie mobila sau as reclama la politie ca tocmai a aparut legea asta "Big Brother"! Adica cum? Hai ca si pe mine ma mai suna de la diversi de pe unde am comandat on-line, de ziua numelui, dar de unde are informatii confidentiale UN CANDIDAT la primarie?De unde cunoaste alde R. Negoita ca la acel nr. de telefon raspunde un cetatean cu adresa in sect.3? Pe mine Chiliman m-a felicitat, m-a atentionat, ca deh, platesc taxe la o adresa!Apropos, l-am si votat pt. ca am curatenie pe strada si gunoiul este luat de mai multe ori pe zi, gratis.Sunt convinsa ca toti cetatenii din sect.1 au avut in vedere acest lucru.Daca se implica si in starpirea banditilor din piete cred ca iesea cu 100%. Iata ca pt. primarul de sector votul meu NU A FOST POLITIC!
B.nica, inca am in telefonul mobil mesajul de felicitare de Sf Constantin si Elena, indemnul de a iesi la vot primit chiar in ziua alegerilor (asta e nesemnat) si multumirile ca l-as fi votat. S-au facut niste sondaje electorale prin telefonul fix (al meu este RDS) mai demult fara sa spuna din partea carei institutii sunt, si eu le-am spus ca o sa votez cu PDLul apoi au inceput sms-urile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dalia, in sondajele respective, pe mobil, ti-au cerut adresa si alte date personale? Revin pt. ca imi dau seama ca probabil ai in aceasta retea net-ul si tv-ul.Asa au obtinut adresa.Dar mobilul? Deci astia de la RCS-RDS, sau cum s-or numi, cu asta isi rotunjesc veniturile!Dar imi este greu sa cred pt. ca ii isterizeaza pe cei de la Antene!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sondajele au fost pe telefonul fix (RDS) si smsurile pe mobil (Vodafone). Nu imi amintesc sa fi cerut date personale, si cred ca mi-au pus direct intrebari in legatura cu primaria de sector, deci cand m-au sunat pe telefonul fix stiau ca locuiesc in sectorul 3. Asta e, trebuia sa iau atitudine atunci, acum e tarziu, nu am bagat in seama pentru ca mi s-a parut absurd sa castige R. Negoita Macar smsurile nu au fost trimise cu numar ascuns, dar le primeam de pe numere diferite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut o discutie privitoare la sondaje. Parerea celor care dezbateau problema a fost ca aceste sondaje sunt facute special, in folosul unora (sau altora) si ca pot influienta decizia electoratului cu pana la 20%. Asa ca nici vorba de ideea de sondaj. Doar manipulare. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]Rufus, Tora si iadele[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
hmmmm... din pacate s-a produs schimbarea in sect 3 [q] Nici eu nu il pot suferi pe omul asta, de cand am aflat de scandalurile legate de proxenetism. N-am votat in sect3, ca locuiesc in alt sector, insa nu l-as fi votata pe individul asta nici sa ma tai Marina, in sectorul 2 este primar Neculai Ontanu, care te rog sa-ti masori cuvintele [:-)))], este de la UNPR nu de la PSD , domnule [:-)))] A fost la PSD dar si-a schimbat orientarea politica[:)] In sectorul 1 e Chiliman-PNL Monica, mami de 2 [zana]: Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008) [url="http://www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37"]Ele doua[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120823"] Povestea sarcinii si a nasterii Andreei [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130771"]Povestea nasterii super rapide a Anei Maria [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Proxenet, analfabet si pedofil. [url="http://www.hotnews.ro/stiri-esential-13344011-exclusiv-inca-complex-rezidential-construit-fratii-negoita-are-probleme-majore-fara-protectie-antiincendiu-fara-paratraznet-apa-ploaie-infiltreaza-pereti.htm"]Acum si criminal[/url]. Caci este o crima sa vinzi cu BUNASTIINTA case si blocuri fara hidranti, fara paratrasnet (!), cu multe defecte de constructie, construite cu materiale de cea mai proasta calitate samd. Poate se mai gandesc fraierii care au inghitit hartia igienica "Ring" pe cine au ales sa le gestioneze cartierul. Pe unul care si-a batut joc in ultimul hal de propriul complex rezidential, construit oricum pe o groapa de gunoi. De catre un gunoi ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Capcaunule, din fraierii aia fac parte probabil si cei ce au cumparat apartamente langa o groapa de gunoi[alcool], fara sa aiba probabil curiozitatea sa ceara o carte a constructiei... Apropos, elementele alea de paratrasnet sunt scumpe rau - fara gluma acum. Stiu fiindca la casa am avut nebunia sa ne punem si asa ceva. [:D] Dana & [copil] Amelia (21.06.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ch_dana Apropos, elementele alea de paratrasnet sunt scumpe rau - fara gluma acum. Stiu fiindca la casa am avut nebunia sa ne punem si asa ceva.
Stiu. Mai mult chiar, pana nu demult biluta din varful paratrasnetului era din ... platina! [cool] Dar ce-o fi mai scump pentru sponsorii lui Negoita (aka locatarii din complexurile lui "rezidentiale"), paratrasnetul sau viata?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

 

Citat: citat din mesajul lui b.nica

Citat: citat din mesajul lui dalia05

Hai sa va zic cu a facut R Negoita campanie. A aparut la televizor non stop in timp ce Liviu a dat numai una sau doua declaratii si de juma' de an primesc pe mobil smsuri de la el (Robert)(trimise evident de staff) cu urari de craciun, paste, sf constantin si elena, indemn de a merge la vot, multumiri ca l-am votat. Nu stiu de unde are stafful numarul meu de mobil. Nu am bagat in seama dar dupa alegeri am raspuns la sms, am scris ca il felicit politicos,ca am votat cu Liviu si ca rog stafful sa ma lase in pace cu smsurile si ca in plus nu stiu de unde au numarul meu.

Ceea ce spui tu mi se pare extrem de grav si eu in locul tau as lua la intrebari firma de telefonie mobila sau as reclama la politie ca tocmai a aparut legea asta "Big Brother"! Adica cum? Hai ca si pe mine ma mai suna de la diversi de pe unde am comandat on-line, de ziua numelui, dar de unde are informatii confidentiale UN CANDIDAT la primarie?De unde cunoaste alde R. Negoita ca la acel nr. de telefon raspunde un cetatean cu adresa in sect.3? Pe mine Chiliman m-a felicitat, m-a atentionat, ca deh, platesc taxe la o adresa!Apropos, l-am si votat pt. ca am curatenie pe strada si gunoiul este luat de mai multe ori pe zi, gratis.Sunt convinsa ca toti cetatenii din sect.1 au avut in vedere acest lucru.Daca se implica si in starpirea banditilor din piete cred ca iesea cu 100%. Iata ca pt. primarul de sector votul meu NU A FOST POLITIC!
B.nica, inca am in telefonul mobil mesajul de felicitare de Sf Constantin si Elena, indemnul de a iesi la vot primit chiar in ziua alegerilor (asta e nesemnat) si multumirile ca l-as fi votat. S-au facut niste sondaje electorale prin telefonul fix (al meu este RDS) mai demult fara sa spuna din partea carei institutii sunt, si eu le-am spus ca o sa votez cu PDLul apoi au inceput sms-urile.

 

 

 

Citat: citat din mesajul lui b.nica

Citat: citat din mesajul lui dalia05

Hai sa va zic cu a facut R Negoita campanie. A aparut la televizor non stop in timp ce Liviu a dat numai una sau doua declaratii si de juma' de an primesc pe mobil smsuri de la el (Robert)(trimise evident de staff) cu urari de craciun, paste, sf constantin si elena, indemn de a merge la vot, multumiri ca l-am votat. Nu stiu de unde are stafful numarul meu de mobil. Nu am bagat in seama dar dupa alegeri am raspuns la sms, am scris ca il felicit politicos,ca am votat cu Liviu si ca rog stafful sa ma lase in pace cu smsurile si ca in plus nu stiu de unde au numarul meu.

Ceea ce spui tu mi se pare extrem de grav si eu in locul tau as lua la intrebari firma de telefonie mobila sau as reclama la politie ca tocmai a aparut legea asta "Big Brother"! Adica cum? Hai ca si pe mine ma mai suna de la diversi de pe unde am comandat on-line, de ziua numelui, dar de unde are informatii confidentiale UN CANDIDAT la primarie?De unde cunoaste alde R. Negoita ca la acel nr. de telefon raspunde un cetatean cu adresa in sect.3? Pe mine Chiliman m-a felicitat, m-a atentionat, ca deh, platesc taxe la o adresa!Apropos, l-am si votat pt. ca am curatenie pe strada si gunoiul este luat de mai multe ori pe zi, gratis.Sunt convinsa ca toti cetatenii din sect.1 au avut in vedere acest lucru.Daca se implica si in starpirea banditilor din piete cred ca iesea cu 100%. Iata ca pt. primarul de sector votul meu NU A FOST POLITIC!
B.nica, inca am in telefonul mobil mesajul de felicitare de Sf Constantin si Elena, indemnul de a iesi la vot primit chiar in ziua alegerilor (asta e nesemnat) si multumirile ca l-as fi votat. S-au facut niste sondaje electorale prin telefonul fix (al meu este RDS) mai demult fara sa spuna din partea carei institutii sunt, si eu le-am spus ca o sa votez cu PDLul apoi au inceput sms-urile.

 

Si eu am primit mesajele vietii de la <a href="http://www.rtv.net/personalitati/robert-negoita_242.html">Robert Negoita</a>, cel putin asa s-a semnat. Pe langa urarile de bine, subiectul mesajului era unul de incurajare in ceea ce priveste prezenta a cat mai multor votanti in ziua alegerilor, evident, pentru a alege schimbarea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...