Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (69)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 341
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza! Toata trupa e bine? Haideti ca ma apuc sa scriu prezenta, veniti cu raportul de activitate pt azi [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irip, lasa ca uite s-a mai racorit putin afara, te-ai obisnuit cu compania, e mai bine acolo decat acasa cu gandurile tale-ce o fi cum o fi. Asa e, o asteptam pe Miruna. Fetelor, poate nasteti in acelasi timp. bine, peste vreo doua saptamani, minim. [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

prezenta si eu cu o problema....la 4 dim a plecat sotu in strainatate si a inceput sa ma doara capul, mi am luat tensiunea si era 14 cu 6 asta da surpriza eu care aveam tensiune mica...acum alta belea.o scot eu la capat...[pup] 32 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot FIV 1 reusit gemeni [gravired] 30+[fetita] [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anabel, 14 asta nu e bun, insa poate fi din cauza ca te-ai odihnit mai putin, poate in subconstient te-a tensionat plecarea sotului. Bea apa, stai pe stanga si ia-o dupa o ora iar [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Balanta, pai cat aveai Ir urile? Eu abia de la morfologie incep cu masuratul lor, chiar sunt curioasa... Asa e, Miruna absenteaza la raportul de dimi.... Si yasmi si Anne risca sa ia o absenta, dar atata vreme cat la ultimul raport erau fara probleme inca nu ne ingrijoram [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arterele omblicale, sapt 29: fetus 1: umb s/d = 3.05; umb pi = 1.15; umb ri = 0.67 fetus 2: umb s/d = 3.22; umb pi = 1.09; umb ri = 0.69 ================================== arterele ombilicale, sapt 31: fetus 1: umb s/d = 2.53; umb pi = 0.96; umb ri = 0.60 fetus 2: umb s/d = 2.69; umb pi = 1.01; umb ri = 0.63 plus ça mi-a zis ça e cam mult sa am 75 kg [bang], ca el cand mi-a fixat clexane la 0.6 m-a trecut in fisa cu 62 kg (el tine cont si de mutatii dar si de kg). ok, am avut si 62, dar ce sa fac acuma...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...