Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (69)


Recommended Posts

Anne, n-am intrebat ca eu am facut morfologia cu altcineva nu cu dr mea. In plus, in ultimele zile cred ca fiind disconfortul termic atat de mare nici ca am mai simtit ca ma deranjeaza altceva. Nu reusesc sa beau apa, e adevarat ca de cand cu caldurile mananc pepene, inghetata si multe fructe , dar.... [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 341
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dragelor, abia acum am putut intra caci mi s-a stricat incarcatorul de telefon si modem. Am fost deconectata total. Suportam f greu caldurile si tantarii. Miruna, sunt la et 3, salon 2, sectia Benedict Ancar. Daca ai drum pe aici, te astept. E primul pat, dupa usa [:D]. Iti tin pumnii maine la control. Sanatate multa tuturor fetelor. [flo] 34 [baietel] & [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irip, deci esti "dupe" usa [8D] vineri faci 35 de sapt. grozav! tu ai apucat sa cumperi/comanzi tot pt bb-i? (in ideea ca poate te tine la spital pana nasti) brigit, cata apa bei? eu pastrez clexane si progesteron in acelasi loc ca si pana acum: intr-un dulap in sufragerie. progesteron injectabil deocamdata nu mai fac. nu stiu daca a fost o coincidenta, dar in perioada in care am facut (finele sapt trecute si inceputul sapt curente), am avut niste contractii cam ciudate. pe de alta parte, intr-o alta zi, mai demult, cand am avut contractii de gen dureri menstruale, am facut un injectabil si mi-au trecut instant. nu mai inteleg nimic [alcool], dar nu conteaza - incerc sa ma adaptez cerintelor organismului meu. anabel, nu mai stiu: cand mergi la dr?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irip, bine ca ai scris. Te-a mai controlat dr? Balanta, trag de 2 l. greu. Mananc 2 felii de pepene, visine si tot felul de alte fructe, nu intra delic apa..... Cu injectabilele astea stiu ca Musette de la trombo tot zicea sa nu le tinem in frigi ca isi pierd proprietatile. Pe e lescrie ca sanu congelezi. Mai urmaresc cum evolueaza caldurile. Daca sar de 35 afara e clar ca si in casa se duc la gara...si vara asta se anunta 40! !!!! [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Balanta merg la echo vineri sunt tare curioasa cat au crescut si cum e colul....eu fac un inventar al bebeilor nascuti prematuri si a greutatilor si ma bucur cand vad ca la 34 sapt au fost foarte bine. 32 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot FIV 1 reusit gemeni [gravired] 31+[fetita] [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Brigit
Irip, bine ca ai scris. Te-a mai controlat dr? Balanta, trag de 2 l. greu. Mananc 2 felii de pepene, visine si tot felul de alte fructe, nu intra delic apa..... Cu injectabilele astea stiu ca Musette de la trombo tot zicea sa nu le tinem in frigi ca isi pierd proprietatile. Pe e lescrie ca sanu congelezi. Mai urmaresc cum evolueaza caldurile. Daca sar de 35 afara e clar ca si in casa se duc la gara...si vara asta se anunta 40! !!!! [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Mie asa mi-a spus farmacista, ca tot acolo le pastrau si ele. Alexandra Maria 14.12.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stiti ca eu as scrie toata ziua una alta, dar mi-e sa nu devin agasanta cu mesajele. Azi Miruna e la control, sa speram ca vine cu vesti bune. Poate a vazut si coordonatele lui Irip si se si viziteaza fetele, ar fi dragut.Sa [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, As scrie eu mai multe caci aici e foc continuu, dar nu vreau sa va intristez. Imi e si mie foarte greu, credeti-ma. Am avut o zi si o noapte f lunga. Eu sunt ok. Astept maine o noua eco. Am vb si cu Miruna, dar poate va intra ea pe forum sa va povesteasca ce si cum. Numai bine! 34 [baietel] & [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc, din nou, pt urarile de ieri! [pup] Las cateva poze, daca vreti sa ne vedeti: http://laurasn.shutterfly.com/2158
[url="http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=Laura25&searchtype=2&view=gallery&show=current"] Am marfa la bazar umanitar DC [/url] Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url] 'Cos what I feel is the only truth for me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...