Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (174)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Ce fericire pe voi pt ca aveti bunicii prin alte parti. In cazul nostru, ambele perechi de bunici locuiesc la 5 min distanta de mers pe jos, asa ca nu exista posibilitate a de a trimite copiii in vacanta la ei. Doamne Puisorule, ce harnicutza esti tu dimineata. Eu visez asa de bine la ora aia ... Brandusik, sa ai sedere placua in noua locuintza si vecini ok ! Ninha, felicitari pt scadere! Somlec, chiar ma gandeam la tine si ma intrebam in ce clasa ai fata. Noi abia am terminat a V-a ( cu media generala 10 ) deci mai avem ceva ... dar nu-mi fac probleme. Meniu: D: iaurt 0% cu cereale P: ciorba de perisoare si file de salau la cuptor cu rosii ardei gras, ceapa si condimente C: varza calita si inghetata in dulcita cu fructoza. Pupici Mel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mel vezi sa nu-l confunzi cu vecinu[:D][:D]..se vede la corp diferenta? ce inaltime are sotul tau? cat despre vecinii mei..dupa cum spuneau administratoru sta in ap deasupra mea ..si e ff de treaba.. eu azi am mancat dupa cum ma laudam rasol cu hrean si in incercarea mea de a face supa...am pus prea multa sare si a trebuit s-o arunc..desi la inceput era ff buna...in fine..next time...si mi-am completat cina cu zmeura si caise[:D] (la vreo 2 ore dupa ce am mancat rasolul)

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare montigirls, eu azi iar nu m-am cantarit, insa cad pantalonii de pe mine, dar tot trebuie sa fac neste abdomene ca desi slabesc nu scap de burta asta deloc[bang][bang]...la tara m-am luat de o verisoara de-a mamei, care m-a intrebat daca sunt insarcinata iar?? [:D].. ca vezi doamne prea am burta mare.. meniul de azi: MD: oua, telemea, rosii castravete; Cafea P: ciorba de perisoare C: fasole pastai cu usturoi. Gustari: fructe [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhh, Carmen, ce bataie merita aia! Si eu am aceeasi problema cu burta, ca, desi slabesc, tot lata in talie raman din cauza ei. [bang] Probabil niste aerobis si niste abdomene ar rezolva problema, dar cand sa le mai fac si pe astea?! Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brandu, are 1,85 m (sotzul nu vecinul [:D] ) si da se vede la corp. Sunt tare mandra de el Fetelor, problema cu burta o am si eu . Abdomene nu-mi place sa fac. Merg cu bicicleta zilnic, aprox o ora, dar la abdomen nu ajuta [q] Meniu : D: omlet cu rosii si branza P: ciorba de perisoare, curcan la gratar cu varza calita C: nu stiu inca ( ceva salata , branza si inghetata dietetica betty ice ) Pupici Mel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mel , Ninha felicitari pentru slabire. Eu n-am mai apucat sa ma cantaresc, dar sper din tot sufletul s-o fi luat la vale cantarul meu. De mancat mananc conform, ultimele zile nici macar patratica de cioco n-am mai mancat, sport fac aproape zilnic, am febra musculara si la urechi. Meniu de azi : MD pepene galben salata de cruditati cu mozarela P supa de conopida, fasole verde cu usturoi ( fasole de la mine din gradina[pk]) C fructe mi-as dori pepene rosu A trebuit sa editez ca am scris meniul doar cu micul dejun[bang] Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup [pup]va pup [pup] ... in fuga azi ca-s tare ocupata [olala][asia][pup] ieri am scris un mesaj lung [q] si acuma vad ca nu e [bang] ... a disparut , cine stie ce am facut ... nu mai reiau ca nici nu mai stiu ce am scris [q] vad ca sunteti tareeeeee cumintele [flo] asa si trebuie sa fim ... io-a cam balonata si nu stiu din ce cauza.... ma simt ca un balon [:D][:D] andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...