Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (174)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Si daca va era dor de mine [pk] sa ma vedeti [:D] am pus niste colaje 2007-2012 respectiv 2002-2012 .... cu minus 30 kg [alcool] .... se vede diferenta ? [alcool][q] ioiii cum aratam nu ?????????????????????????????

Poate daca ma vedeti va prinde bine [asia][:D][bibe][asia][bibe][asia][:D][:D][:D][:D][:I][:)][pup][olala][flo]

 

va puppp si va doresc zile libere placute

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da! m-am uitat. Felicitari!!![bis][bis][bis] M-ai dat pe spate cu ambitzu' tau! cinci ani de zile!! doamne, eu nu sunt in stare sa tin o saptamana ca lumea. Se vede diferenta si e clara ca lumina zilei. Bravo[pup][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

Ninha, mami lu' Mirci si Matei

 

Don't ever get used to the world around you.id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gooooood morniiiiing!!!

POftiti la [cafea] cu [flo][flo][flo]

Ce mai faceti, ce zice azi cantarul? La mine stagnare, inca ma mai lupt cu efectele exceselor din concediu. Si cu poftele, ca uite, ieri de ex. nu m-am putut abtine de la papansi, am mancat jumatate + inghetata aferenta. na!

La MD am mancat o felie de paine cu seminte, iar la P piept de pui si vinete la gratar + salata de ardei cu telina. iami-iami

 

Azi am inceput cu MD = un fibrobar (fructele, cafeau, tot tacamul nu-l mai mentionez, ca e acelasi in fiecare zi)

La P voi incerca sa mananc doar o salata, iar la C fructe.

 

Voi sunteti in concediu, sau ce faceti de nu mai ziceti nimic?

 

Va doresc o saptamana minunata, cu multe kg pierdute!

Va [pup][pup][pup] si [flo][flo][flo]

 

 

 

 

Ninha, mami lu' Mirci si Matei

 

Don't ever get used to the world around you.id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io is pe aci...nu am cu ce sa ma laud ca nu am apcucat sa ma cantaresc azi ca am dat la careva cantaru..sa speram ca maine...

 

nu am chef de nimic..in vichend am facut poftele...si cred ca o sa mananc cu neste legume la tigaie

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello girls.

Sunteti in vacante nu?Sa nu va indopati cu prea multa inghetata (marca Lidl,cea mai buna) caci se depunde urat.

 

Eu stagnez,maine ma cantaresc iarasi,sper sa nu imi faca cantarul figuri dupa excesele din week-end si sa imi arate ceva frumos.Dar tortul cu frisca a fost bun rau:)

In rest am fost conforma,am mancat numai carnita cu usturoi fara paine,ciorbica fara taieteti si ardei umplututi cu legume.

 

Meniul meu de astazi:

MD:fructe,apoi iaurt

P+C (caci nu am avut timp la munci deloc):branza cu salata multaaaaaa

G:cioco si compot

 

Pe maine vreau sa fac ceva dovlegei fripti cu usturoi,ochiuri cu salata si pastai cu usturoi,poate si niste peste la gratar,dar sa vad ce timp am.

 

In rest ma invart in jurul acelorlasi tipuri de mancare,bobinez salate pana ma umflu ca un peste,multa branza si salate de vinete.

 

Vreau sa incerc paste cu dovlecei,mi-au spus colegele ca in Italia sunt foarte apreciate pentru gustul lor nemaipomenit.

 

ANDANIid="red">,merg la o terapeuta ce face mai multe tipuri de masaj,nu e acel clasic masaj pt celulita si grasimi,eu am inceput cu masaj terapeutic pt cervicala (de la statul prea mult pe scaun la calc ma durea spatele) si pentru reumatismul de la picioare.Dupa ce am rezolvat problemele astea,am inceput drenajul limfatic pt eliminarea surplusului de apa din organism(eram umflata ca o punga din cauza apei),nu reuseam sa o elimin desi ma hidratez foarte bine,iar acum am inceput pt remodelare corporala,in special la burta.Magnetii sunt de 2 tipuri,nu se gasesc decat prin comenzi speciale,scumpi nu sunt insa,pe mine ma ajuta pt drenajul limfatic,o circulatie mai buna,eliminarea poftei de mancare (acum mananc ok,inainte bagam ca un mic porc in mine,cate 2-3 portii,mult mai mult ca sotul meu),dureri de picioare de la tocuri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele,

 

eu tot stagnare[bang]. Am decis ca trebuie sa umblu la portii, probabil ca sunt cam mari, voi renunta cu totul la pepeni si acu ca am copii la soacra am sa incerc sa dorm si eu omeneste minim 7 ore pe noapte.

 

Probabil marea cauza a stagnarii este oboseala extrema si f putinele ore de somn. ( 3-4 ore pe noapte). Altfel nu-mi explic. Paine n-am mai mancat de 3 saptamani, dulciuri pas, meniuri conforme plus ca fac zilnic sport minim 30 minute.[bang][q]

 

Unde pot sa vad si eu pozele? Poate ma mai imbarbatez.

 

Meniu de azi MD : oua omleta cu salata de rosii si ceapa

P : pulpe cu ceva salata

C : iaurtid="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi!

 

Aseara m-am prostit un pic, ca nu mai puteam de pofta: mi-am facut o salata f gustoasa din masline aromate + anghinare marinata + rosii uscate + cubulete de telemea. era ok daca o mancam asa, dar evident ca nu m-am putut abtine si am amancat-o cu paine integrala din secara cu seminteid="orange">.

 

La noi ploua ca pe vremea lui Noe! Cu fulgere, tunete si ropote, de zici ca a crapat cerul in doua! E superb afara! Pacat ca trebuie sa stau in birou. Dar ma bucur si-asa.

 

Va [pup][pup][pup] si [flo][flo][flo]

 

 

Ninha, mami lu' Mirci si Matei

 

Don't ever get used to the world around you.id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ninhaid="red"> si mie imi plac maslinele aromate...de fiecare dat acadn ma duc in market imi iau o caserola mica[pofta][pofta]..aici le puen ierburi(nu spun ei ce da le-am sesizat io ca si gust->salvie si busuioc proaspat), usturoi si le pune si un ulei de masline cu ceva gust de lamaie...demential[pofta][pofta]..eu mi-am facut acasa...cu ulei de masline, usturoi praf, busuoic uscat si lamaie stoarsa...as manca din astea pana as innebuni[:D][:D]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

meniul meu azi:

Md: afine, lapte cu fulgi de secara

P: omleta cu bacon, telemea si ceapa verde (la care pun si o feliuta de wasa)

C: poate imi iau pepene daca nu...nush..salata de rosii cu castra

G: am prune si mar la mine

 

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...