Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (174)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Dragelor va pupppppp [pup][pup][pup] Va servesc cu o cafeluta bauta la sat in curte la racoare [flo][cafea] Brandusik ce a fost mult a trecut .... dar ia partea buna a lucrurilor [:D] ai facut miscare .... sa vezi la cantar surprize surprize [pk] .... Offff nu-mi place asta ... hai nu spune asa te rog [asia] ... nu esti gunoier , multi ar vrea sa aibe ce ai tu in cap [olala] sa nu te indoiesti de asta nici o clipa [pup] te pupppp ..... Apropo nu m-am laudat deloc dar daca tot ai spus de scoala .... Andreiu a luat anul asta bursa de performanta 700 lei (suma totala pe tot anul) ca rezultat al olimpiadelor de anul trecut ... in special a celor doua premii luate la olimpiada si concursul de fizica la care a fost [asia][:I] Puisorule da asa e .... si nu o intelegeam pe mama mea de ce era stresata ... ii ziceam "de ce ai emotii ca doar nu tu dai examen" apoi cred ca nici daca eram in sala nu aveam asa emotii acuma [asia] Asa asa ... au cam disparut montignacele noastre, da nu lasam noi sa moara subiectul ??[olala] .... totusi e interesant cum vin unele arunca flama si pleaca dar e suficient ca sensibiloasa din mine sa bage capul la cutie putin [bang] porumb fiert ??? hmmmm ..... inca nu am mancat anul asta .... si tot aman ziua ... pana la urma va trebui sa mananc macar jumatate sa-mi fac damblaua nu ??? [asia] imi place dar nah ma abtin cat pot [pofta] Mel multumesc [pup] intr-adevar a fost stresat , din cauza scandalului pentru subiectul ambigu de la romana a fost de doua ori mai stresant .... cata incarcatura nervoasa, inca nu mi-am revenit suta la suta din stres [asia] ma deconectez mai greu io asa [:D] Ninha da daaaa vorbim pe mess si ne vedem sa bem o cafea [pup] Somleac ce pofta de limba mi-ai facut .... hmmmm , cred ca trebuie sa-mi cumpar si eu curand .. mie imi place cu sos de marar [8D] va pupacesc pe toate, toate, toate [pup] chiar daca nu am mentionat pe cineva .... eu am luat acuma la nominalizat doar persoanele active ultimele zile [pup][pup][pup] andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

andani felicitari pentru pustiulica (desi e mai mare ca tine[:D]) cand am spus gunoier...facem haz de necaz ca adun mobila de altii o arunca..lucru care in Ro nu l-as fi facut niciodata[alcool]..dar aici...nici nu-mi vine sa cumpar ceva si dupa daca ma mut sa le taraii dupa mine sau sa le arunc eu eu azi nush ce sa gatesc...cert e ca nu am nimic in frigi...maine ar trebui sa plec si sa ma intorc marti...dar desi am trecut prin multe chestii sa fiu acceptata sa iau parte la chestia respectiva, cred ca o sa spun pass k ma simt de-a dreptul epuizata sa merg cu trenul 5 ore si sa pun si crierul sa fie attent cred ca imi fac ori rasol de pui cu hrean..ori pui la cuptor

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ai dreptate, e minunat sa stai in curte la racoare [olala] Brandusiko, stai mai bine si odihneste-te [pup] Ieri nu am mai facut nimic dar azidimineata m-am trezit la 6.30 si de atunci sunt tot prin bucatarie. Mi-am facut wassa, musacaua de vinete, briose cu rosii uscate, ardei, telemea si ciuperci. Jumatate din conopida si broccoli i-am pus la fiert si le vom servi garnitura la piept de curcan la gratar. Din restul voi face o supa crema cu mult usturoi. Meniu: MD: zuchinni a la Maya cu rosii G: pepene rosu, inghetata P: piept de curcan la gratar cu legume si dovlecei la gratar C: porumb la gratar [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puisoaro gata,,,,am facut neste compras de dimi, taiat picioarele la raftu de pantofi, pus tablourile pe pereti (sper sa si tina ca aici nu bat cuie ci lipesc cu un fel de plastilina de e pentru asa ceva si am vazut ca asta de acu nu prea tine), dat cu mopu, pus rufele la uscat..[greutati][greutati][greutati] acum m-am gandit io sa fac o pizza pentru maine la munci...am di tati..sper sa am si chef[:D]. inca nu m-am hotarat ce sa fac ...pui la cuptor sau rasol?...[batcap][batcap]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, poftiti de cafeliti. Eu sunt de la 5 la lucru, ca am dus copii mari la gara si nu m-am mai intors acasa.De cantarit nu m-am cantarit, eu ma vad mai trasa, dar sincer am emotii cu cantarul asta ca daca nu e cu minus cred ca fac depresie. Andanii felicitari amandorura pentru rezultate. Si pe mine ma asteapta la anul chestia asta si am stre de pe acum ca Daria nu e deloc ambitioasa, tot ce a facut pana acum a facut ca am impins-o eu intr-una de la spate.[bang] Brindusik ai gasit ceva pe strazi? m-a amuzat tare faza cu gunoierul. Din pacate ai atat dreptate. Puisorule tu intotdeauna ne aduci retete super. [flo] Ce-ti mai face cretulina? Sosul tartar e o maioneza care se amesteca normal cu smantana si zeama de lamaie. Eu am amestecat cu iaurt si a fost super, a fost mai degraba iaurt decat maioneza. Din pacate am luat teapa cu carnea de curcan pentru sarmale ca se pare ca nu era chiar proaspata si cand am ajuns cu ea acasa putzea. Asa ca am facut sarmalele cu vinete si orez basmati. Andanii si Ninha daca va intalniti dati si la mine un semn. Mai ales ca saptamana asta suntem mai putini cu 2. Meniu de azi: MD ardei cu pateu facut de mine P sarmale C fructe Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele, Andanii felicitari baiatului! te cred ca ai avut emotii... si ma gandesc ce ne mai asteapta in viitor. Si Stefan a avut evaluare la gradinita, si aveam emotii, daramite tu cu baiatul la testele nationale..[pup] Mel felicitari pt scadere! Noi ne-am distrat la tara, am mancat multe fructe.. stiti ca am plecat de acasa deranjati la stomac, ne-a facut matusa mea ceai din muguri de liliac... nu va spun ce efect deosebit a avut.. toata lumea acum e ok. Copii au fost tare neastamparati, s-a urcat stefan pe o scara bineinteles ca sora-sa a fost imediat dupa el, dar sunt fericita ca cunosc si le place viata la tara... Stefan a dat la gaini de mancare, a adunat ouale, pe Elena o luam cand bagam bobocii de gasca la culcare sa ma ajute.. daca o vedeati va topeati. Au mancat corcoduse, mere dulci... zmeura.. Am adunat multa fasole pastai pe care mi-am pregatit-o pt la iarna, iar acum fac o mancare de fasole verde. Vineri am taiat un cocosh si am facut ciorba( va spuneam eu ca meniul e conform). Meniul de azi: MD: wassa cu gem; cafea G: mere dulci P: ciorba de perisoare G: fruct C: mancare de fasole O sa ma cantaresc sa vad rezultatele dupa saptamana trecuta. O zi buna tuturor! [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

somleac chiar am un prieten roman care radea de mine ca am ajuns sa ma uit dupa tomberoane si ce e pus langa ele[alcool]..nu am mai fost ieri ca ploua si m-am uitat si la finala Euro2012 [:D]..mai am nev de scaune si masa...da l-am luat pe administrator la 13-14 sa-mi aduca el ca nu e posibil sa nu am ashea ceva in casa si eu nu investesc bani!(saracu cred ca o sa se sature de mine...stand in aceeasi cladire cu mine [alcool]..imi pare ff rau pentru el[8D]) eu is pe stagnare...dar ma bucur de numa ca ma speriasem ca am plus la cate tampenii am balotat...[barfa] cert e ca de la urcatu strazilor am cea mai mare febra musculara la fund meniu azi: Md: lapte cu fulgi si cateva felii de mango G: caise, neste cioco P: omleta cu bacon si brinza (am uitat rosiile acasa[bang][bang]) G: ceai cu lapte C: rasol de inaripata cu hrean(si cred ca o sa arunc neste legume si o transform in supa)

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

63,5!!!! Yupiiiiiii[alcool][alcool][alcool] Se vede ca a venit vara. Abia asteptam momentul asta! Stiam eu ca vara e prietena mea! Va pup pe fuga, ca am o sedinta imediat. Have fun! (Brindu, imi pare ca tu te distrezi pe rupte acolo, cu mutatul de mobila[:D]) [pup][pup][pup] si [flo][flo][flo] Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello gagici! Bravo Ninha! Esti "the best" [pk] Carmen, la fel face si pitica mea la bunici: aduna iarba pt iepuri si gaini, merge la pescuit, se joaca de-a ascunselea cu copii pe strada. O vacanta adevarata [olala] Brandu, foarte bine ai facut[:)] Doar nici tu nu poti baga bani in mobilier si apoi sa il arunci. Somleac, la cat de mega conforma esti musai sa mearga in jos cantarul [:)] Meniu azi: MD: o conserva de ansoa, telemea, wassa si rosii P: doua briose conforme C: zuchinni a la Maya [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...