Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pantofi Guban


Recommended Posts

Buna fetelor! Sunt noua aici, dar imi place muuuult forumul. De fiecare data cand dau search pe Google dupa ceva, e imposibil sa nu gasesc o pagina de la forumul DC. E foarte util sa vezi ce pareri au altii despre diverse produse, intamplari de natura medicala, diverse analize etc. Cat despre pantofii Guban, ce parere aveti despre ei? pentru anunturi de acest gen foloseste mica publicitate te rog. Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
Eu mi-am luat acum vreo 3 ani o pereche de pantofi decupati de la Guban. Modelul mi s-a parut foarte dragut si am fost multumita si de calitate. Exista in magazinul Titan un stand cu pantofi, unde au destul de multe modele de la Guban. Am vazut la ei si modele mai .. potrivite pentru mamele noastre, dar si modele ok. A, cel putin la magazinul de care vorbesc eu, exista doar modele de ocazie. Mami de Miruna si de Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rall
Tocmai mi-am luat o pereche de la mallul din Braila, mi s-au parut de calitate. Inca nu i-am purtat sa vad cat sunt de comozi dar de frumosi sunt frumosi (si f ok la pret) [:D]
Rall dar in Galatzi nu se gasesc? Hai ca mi-atzi trezit amintiri cu Gubanul!Ce panofi frumoi ,elegantzi si comozi am purtat de la ei!Chiar nu stiam ca Gubanul mai fabrica incaltzaminte! Dana [url="http://www.dropshots.com/andacos#"]handarbeit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
pe bune chiar va plac? eu m-am uitat pe site ca tot ati pus link-ul si ii gasesc pe majoritatea demodati, culori in majoritate nasoale, site-ul e aiurea si nu au si un magazin online ca acum cum v-a apucat nostalgia sigur comandati o pereche doua online. Pacat de nume si de istorie dar le lipseste si un designer bun si un mk bun si cred ca in general un manager bun care nu stie sa profite de marca. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...