Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pantofi Guban


Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am probat si eu in vara cand am fost in Romania modelul despre care vorbiti. Sunt superbi dar, dupa parerea mea, nu foarte comozi. Au tocul foarte inalt si eu nu as putea sa stau toata ziua pe acele tocuri. Si sunt destul de "decoltati", adica la mine se vedea baza degetelor de la picioare. E drept ca am probat fara ciorap... Dar sunt foarte eleganti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum spuneam intr-un mesaj anterior,lungimea degeteolr de la picioare imi da si mie d efurca!Asa e moda acum,extrem de "decoltatzi"si in fatza si lateral,ceea ce nu avantajeaza pe multzi! Giulia,abia astept sa-mi spui cum sunt. Tonia,sa stii ca am urmarit un reportaj la Tv,cum se stabileste inaltzimea tocului (ideala)pentru fiecare tip in parte(am uitat ins asi am si grabesc ,n-am timp d ecautat).Deci nu ma mira daca pentru tine pantofii sunt incomozi,pentru altzii pot fi ideali. pentru mine 8-10 cm sunt perfectzi!!!!! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dyannna
Eu am modelul acesta http://www.guban.ro/ro/produse+guban/pantofi/model+849/92 Sunt foarte comozi,pielea intoarsa din care sunt confectionati e ca "de manusa"...tot o expresie de pe vremuri[:D]
Tocurile astea sunt extrem de comode! Am si eu o pereche pe nuantze de albastru(nu de la Guban),parca putzin mai inalt tocul,insa ca model cam la fel.De cum i-am pus in picioare(si eram cam "umflata"[:D],era foarte cald afara)prima oara,am simtzit...ca-s ai mei![:D] Neaparat cind ajung in tzara sa probez Guban!(daca-mi raspundea Rall la timp...ii probam in vara asta si ma riscam sa-i comand pe net,asa...stau in banca mea) Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui giulia71
http://www.guban.ro/ro/produse+guban/guban+design/model+9010-1a/90 superbi! uneori gandesc prea mult....
erau si mai frumosi/eleganti daca nu aveau platforma aceea sub talpa. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...