Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(796)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete bb_yasmi

katyid="red"> poop draguta!! semnele de sarcina la mine au fost egale cu cele de menstra...inclusiv dureri de burta/mijloc....deci...tin pumni sa la vad titlu ca esti cu bb la purtator si sa vin sa te felicit!!!! [pup][pup]

 

__________________________________________________

mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior id="Book Antiqua">!id="red">! id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am o problemutza mai delicata... Mi-au scos minunata sonda urinara care m-a oripilat inca dinainte sa o am. De atunci am fost la pish de 3 ori si m-a usturat rau de fiecare data. Ce sa fac? Am luat 3 Urinal Akut pastile (pe prospect scrie 1/zi) si degeaba. Si inainte de internare am luat Urinal Akut preventiv (capsule moi, tot 3/zi). Nu imi vine sa fac mai des dar cand fac ma cam seaca la corazon.

 


Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">

 

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimotoid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o sa imi iau pliculete si cu antibioticul din vena sper sa mearga bine treaba sa nu fac vreo infectie ca e tare usturacios. M-am decis pt 170 eur medic, 200 ron medic 2, 200 ron anestezist (deja rezolvat) si 50 ron asistenta principala. Am mai plasat eficient cate 5-6-10-15 ron pe la cate o asistenta pe ici pe colo, total 100 ron. Practic in total 1300 lei. Scump da' face toti banii (sper).

 


Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">

 

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimotoid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta! As face orice lucru legal existent pe lume pt un bebelus al meu si al sotului meu.

 

Ma ustura tot mai tare in timpul si imediat dupa pish. Asistenta zice ca e normal... Sa o cred? Voi ati avut sonda si ati patit asa? Imi dau lacrimile de usturime

 

Edit: ma externeaza azi 20.06 cu Concediu medical pana vineri.

 

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">

 

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimotoid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emilia si eu am avut sonda, dar nu am avut nici un fel de usturime.... Am auzit insa la alte fete ca e foarte frecvent cadupa sonda urinara sa faci infectie urinara. Trateaz-o cu urinex cum zic fetele.

Katy, poate totusi e alarma falsa de urati. Vorba bb_yasmi-ei poate sunt semne de sarcina. Iti tin pumnii sa fie 2 liniute.

Fetelor, eu am o problema: Am fost operata laparoscopic pe 05 iunie, iar in weekend am fost la mare (aveam o saptamana jumate de la operatie) si cand m-am intors acasa, a doua zi am inceput sa am simptome de candida.... Oare ce s-o fi intamplat ? La mare am intrat in apa de 2 ori, si timp de 2 nopti ne-am cazat la cort. Oare am gresit ca am mers la mare asa repede dupa operatie? Ce as putea sa iau pt candida? Canesten GYN 3 ovule/3 zile e bun?

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, imi e frica sa nu fac vreo complicatie dupa operatie....

 

in asteptarea unei minuni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...