Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(796)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ana178081
Va salut pe toate [pup]Laurikaid="red"> am fost la clinica particulara de data asta k acolo m-a chemat,cica ecograful e mai bun,bla,bla,bla.Pana acum am fost la spital,ii dadeam ei ceva si atat.Oricum o sa-i zic k vreau sa fac urm eco in spital k nu ma dau banii afara din casa.Plus k grupul Torch nici nu l-am facut,mai e si ala vreo 300ron.Il fac sapt viitoare sa stau linistita.Velvetid="purple"> dar de ce nu pricepe sotul tau k in cazul barbatilor cu probleme la gigei tb renuntat la tigari???Sau macar rarite!Nu te supara pe mine k si al meu fumeaza,dar asta iarna le rarise bine(2-3/zi) si combinat cu niste vitamine s-a vazut rezultatul,adik am ramas.Unde mai pui ca al meu a suferit si o operatie care putea sa nu-i imbunatateasca spermogr ori sa-i scada.Nu vreau sa fac pe desteapta,dar macar sa inteleaga ca nu tb sa lupti numai tu,ci si el tb sa faca un efort!MeAlexid="blue"> ma bucur sincer pt tine,speram ca de data asta totul va fii bine!Va doresc sa va impliniti visul cat mai curand!
align="right" id="quote2">Bafta multa!!Laura [mamica] de [avion] Cristian Alexandru 10.08.2010 si [gravired] 17+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gaby, stam cuminti si nu butonam ca lesinam de cald...e groaznic aici.id="Verdana">

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...