Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(796)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

M-au topit si pe mine caldurile astea....nu mai stiu ce sa mananc,pe unde sa ma bag,de munca nu mai am chef.Noroc k stau la parter si e acceptabil,pot dormi seara.Am iesit ieri din casa,m-am intors pe la 14h>am crezut ca mi se face rau pe strazi [:-@] Vreau sa ploua,sa ninga,sa se mai racoreasca [:D][:D][:D][:D][:D]

Va pup si weekend placut!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetele,

Am fost vineri la dr. Dracea, si-a mia zis sa incercam 3 luni stimulare ovariana cu FEMARA, si cu contact sexual dirijat. De luni trebuie sa incep sa iau pastilutele (2/zi), apoi prin z11 sa fac eco. A mai facut cineva stimulare cu FEMARA? Mi-e cam teama de reactii si riscuri dupa ce am citit prospectul....

MeAlex, Gaby, Velvet, Draguta, Katy, Emilia, Mimi, Ana, si toate aspirantele [pup][pup][pup]

 

in asteptarea unei minuni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] ai dreptate mai bine nu citeam prospectul. Fac monitorizare in ziua 11, dupa aceea vad daca ma mai cheama in alta zi pt monitorizare, sper sa fie cu noroc luna iulie, mai ales ca in iunie am facut laparo.

Gabyv [pup] merci pt incurajari si am incredere ca se va intampla minunea pe care o astept de 8 ani.

 

in asteptarea unei minuni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna

 

Gaby[pup] ieri am fost la monitorizare la prima ora[:)](ziua 12) nu stiu daca iese ceva dintr-un folicul si cam mititel, mai merg peste cateva zile sa vad daca am ovulat

 

Ancuta[pup] si te imbratisez, fa tot ce poti pana in august cand simti tu ca se va implini [ruga]

 

Diarnyna pup] si tu tot de asa multi ani..bafta cu femara, te asteptam sa ne spui ce foliculi ai obtinut, daca nu te mai cheama la monitorizare cere tu sa stii cum au decurs lucrurile[flo]

 

[pup][pup] tuturor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Mi-am facut test si este cat se poate de pozitiv, sunt insarcinata! Sa dea Dumnezeu sa fie bine si sa aduc pe lume un bebe sanatos. Pup. Revin cu detalii.Imi doresc sa fiu mamica!
align="right" id="quote2">[majoreta][majoreta][majoreta]felicitari!!! sarcina usoara si la termen! te asteptam la odiseea bulgarasilor!!!![pk][pk][pk]ps: amu te trec si in titlu!!!ce veste minunata, azi, de Sanzaiene!!!kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...