Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste(796)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele! Krimbo te asteptam cu vesti bune luni! Stefulici felicitari, multa sanatate tie si lui bebe! Dream felicitari inca odata! Odisee placuta [pup][flo] Alex, Katy, Kmy, Deny( care nu mai da un semn de viata [:D] ), Moni, Miha, Diarnyina, Blue, Daena, Raluca ( care nu a mai intrat de mult), Velvet, Draguta, Gaby, Miha_23, Maria, Anca, Xdidi,Emilia [pup][pup][pup] si bineinteles toate burticile [pup][pup][pup] sper ca nu am uitat pe nimeni dar este fara intentie .... va doresc un weekend placut! [copil][copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, girls ! [pup]
Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Bleu faceti loc ca aterizam si noi!!!!!!!!!!!!!![*][*][*]
Katy, nu stiu daca zici asa, in principiu sau chiar ne zici ceva, dar eu ma duc sa dau cu antiderapant pe pista de aterizare, sa va lipiti la odisee!! [olala][olala][olala] Krimbo, ma scuzi, ieri aveam neuronul imprumutat la bebe, acum vad ca esti "aspirant". [:I] Cum ziceam, pumnii stransi sa vina barza la soatza ta ! [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut si [pup] tuturor. Acum ma pregatesc de o vizita la medicul de familie pentru trimitere pentru laparo la CFR2. Luni dimineata ma internez si marti sau miercuri facem laparo cu tot ce trebuie, indepartare aderente, desfundare trompe, drilling ovarian. Sper sa se rezolve tot si sa apara bebe repede dupa interventia asta. Azi a fost sotul la spermograma si luni cred ca avem rezultatul.
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emilia iti tin pumnii sa fie bine cu laparoscopia, sa poata sa-ti trateze tot ce gaseste pe acolo, si sa iasa buna si spermograma sotului. Multa bafta saptamana viitoare si te asteptam cu vesti bune atat de la laparoscopie cat si de la spermograma. Eu astept cam pe 24 iunie sa-mi vina primul CM dupa laparoscopie, apoi voi "munci cu drag si spor pentru a sarcinii viitor". Poate va aparea bebe la amandoua in urma laparoscopiei. Eu nu stiu ce sa fac, dupa CM sa iau un tratament de stimulare ovariana cu ovamit, credeti ca-mi vor creste sansele? [pup][pup] in asteptarea unei minuni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Buna fetele! Krimbo te asteptam cu vesti bune luni! Stefulici felicitari, multa sanatate tie si lui bebe! Dream felicitari inca odata! Odisee placuta [pup][flo] Alex, Katy, Kmy, Deny( care nu mai da un semn de viata [:D] ), Moni, Miha, Diarnyina, Blue, Daena, Raluca ( care nu a mai intrat de mult), Velvet, Draguta, Gaby, Miha_23, Maria, Anca, Xdidi,Emilia [pup][pup][pup] si bineinteles toate burticile [pup][pup][pup] sper ca nu am uitat pe nimeni dar este fara intentie .... va doresc un weekend placut! [copil][copil][copil]
Miky, eu m-am mutat la odisee. Va citesc zilnic, dar nu mai scriu pt ca nu vreau sa pun sare pe rani. [pup] [gravi] 9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...