Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste(796)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Buna fetele! Krimbo te asteptam cu vesti bune luni! Stefulici felicitari, multa sanatate tie si lui bebe! Dream felicitari inca odata! Odisee placuta [pup][flo] Alex, Katy, Kmy, Deny( care nu mai da un semn de viata [:D] ), Moni, Miha, Diarnyina, Blue, Daena, Raluca ( care nu a mai intrat de mult), Velvet, Draguta, Gaby, Miha_23, Maria, Anca, Xdidi,Emilia [pup][pup][pup] si bineinteles toate burticile [pup][pup][pup] sper ca nu am uitat pe nimeni dar este fara intentie .... va doresc un weekend placut! [copil][copil][copil]
Miky, multumim de urare, la fel iti doresc un weekend frumos si plin de fertilitate! La mine ziua 14 si vine tot rosu, putin dar rosu. Nu stiu de la ce poate fi ca in rest ma simt extraordinar de bine, imi prieste acasa in ro. Gaby, imi pare rau. Emilia, bafta la laparo, sa fie o reusita si bebita sa vina repede, repede! Katy, bafta! Blue, Bob ma bucur ca ne vizitati, eu de fiecare data cand va vad imi reinnoiesc sperantele ca se poate, si dupa multa asteptare vine [bibe]. Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo] http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui daena Blue, Bob ma bucur ca ne vizitati, eu de fiecare data cand va vad imi reinnoiesc sperantele ca se poate, si dupa multa asteptare vine [bibe].
Multumesc, Daena ! Daca atunci cand ma vedeti aici va ganditi : "uite ca se poate si dupa atata timp sa prinzi barza de picior intr-o clipa de relaxare", eu sunt multumita. Pentru ca asta reprezint eu : ani cumulati de frustrari, asteptare stresanta si rezultat cu [bibe] pe o clipa de respiro. Doar atat, O CLIPA! [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, miky n-am ce sa mai zic si sunt extrem de ocupata saptamanile astea pt ca plec in vacanta la inceputul lui iulie si tre sa las treaba in avans la munca....in rest luna asta nu sper nimic....asa ca astept menstra viitoare[:D] va puuup[pup] mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q]din pacate vin cu o veste trista!!! astazi verisoara mea a aflat la control ca fatul este decedat, luni ar fi avut 34 de sapt si inca fff putine pana la anstere, dar ingerii au decis ca locul lui este langa ei si nu langa mami si tati care il asteptau de atata amar de timp!!![q][q][q] kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]bobocelul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca nu se stie cauza, i-au dat pastile sa-i declanseze nastere, apoi cred ca vom afla si niste raspunsuri!!!ce-i drept in ultima perioada nu si-a facut nici analize , nici control, se simtea f bine si bebe era f energic!!! nici eu nu stiu ce sa-i spun, de altfel nici nu mi-a raspuns la tel, medicul le-a zis sa fie tari , o pauza de 3 luni si sa inceapa din nou o inseminare!!! acum cu dumnezeu inainte, asta era si vb ei!!! kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]bobocelul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fete, Eu sunt deja in z4, nu a fost sa fie niciluna asta. Nu prea am inteles eu CM asta, lung de 25de zile(cel mai mic pana acum), cu ovulatia in z14 vazuta la ecografie si simtita la ovarul stang, cu prestat corect eram convinsa de reusita, dar[bang]. Ceva se intampla si nu stiu ce. Sa va mai spun ceva, duminica sarbatorim o nepotica de 3anisori si i-am cumparat o rochita.Am venit acasa cu rochita si i o arat sotului, cand a vazut o ce dragalasa e am vazut in ochii lui cat de mult ii doreste si el.offf... va rog sa ma iertati ca sunt melancolica [pup] 2 sarcini pierdute, la 7 si 9 saptamani anticorpi antispermatici, tiroidita Hashimoto, Mutatia A1298C heterozigot tratament pregatitor:aspenter, eutyrox, acid folic, mgB6, CETEBE, femibion I si coenzima Q10 +vitamina E 10 zile/luna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor. Teoretic imi indeparteaza aderentele, imi desfunda trompele in capat unde sunt ele infundate si imi face si drilling ovarian. Practic sa vedem ce o sa se intample. Kmy, imi pare extraordinar de rau. Sa fii alaturi de ea cat poti, biata de ea, imi imaginez prin ce trece... De ce oare s-a intamplat asa ceva? Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce veste trista, sa le de a Dzeu puterea sa poata trece peste pierdea asta. 2 sarcini pierdute, la 7 si 9 saptamani anticorpi antispermatici, tiroidita Hashimoto, Mutatia A1298C heterozigot tratament pregatitor:aspenter, eutyrox, acid folic, mgB6, CETEBE, femibion I si coenzima Q10 +vitamina E 10 zile/luna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...