Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(796)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dreambaby
Buna dimineata fetelor.Scz pt absenta,dar am fost plecata la Baile Felix.Am facut o eco,sunt insarcinata in 5 sapt,mazarica mea are 5 mm acum.Urmatoarea eco o fac peste 2 sapt.Dpn-ul este 14.02.2013.Abia acum pot sa ma mut la Odisee.Va pup de molipsire!
Felicitari DreamBaby sa fie intr-un ceas bun!!!!!!!!!!!![pup] Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[quote]citat din mesajul lui miky82
Buna fetele! Krimbo te asteptam cu vesti bune luni! Stefulici felicitari, multa sanatate tie si lui bebe! Dream felicitari inca odata! Odisee placuta [pup][flo] Alex, Katy, Kmy, Deny( care nu mai da un semn de viata [:D] ), Moni, Miha, Diarnyina, Blue, Daena, Raluca ( care nu a mai intrat de mult), Velvet, Draguta, Gaby, Miha_23, Maria, Anca, Xdidi,Emilia [pup][pup][pup] si bineinteles toate burticile [pup][pup][pup] sper ca nu am uitat pe nimeni dar este fara intentie .... va doresc un weekend placut! [copil][copil][copil] eu sunt aici, intru mai rar, adevarat.... c bani de reparatie laptop n-am avut si la munca a fost trebuta [:)] dar fac prezenta la cateva zile [pup] Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
[q][q][q]din pacate vin cu o veste trista!!! astazi verisoara mea a aflat la control ca fatul este decedat, luni ar fi avut 34 de sapt si inca fff putine pana la anstere, dar ingerii au decis ca locul lui este langa ei si nu langa mami si tati care il asteptau de atata amar de timp!!![q][q][q] kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]bobocelul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
vaaaaaaaaaaaaaaaaaai nu pot sa cred...... cum?...... IMI PARE RAU [q][q][q] Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Neata! Chiar daca nu am mai postat de ceva timp, va citeam mai mereu, astazi nu pot sa ma abtin. [q][q][q] Kmy cand ai venit cu frumoasa veste despre reusita verisoarei toate ne-am bucurat alaturi de voi. Astazi suntem iar alaturi de voi, va dura mult mai mult de cele 3 luni pe care le preescriu medicii pt refacere. Sa fiti alaturi de ea in permanenta, nu va lasati inselati dak va spune k este bine! Nu va fi bine pt mult timp de acum incolo! Dar cu siguranta DD stie ce face si va exista un final fericit pt toate! Va imbratisez pe toate cu mult drag [pup][pup][pup][pup][pup] Ancuta, cu siguranta mamica , in curand!
Ankta tu ce mai faci? ... Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui emilia.m
Fetelor, e bine daca pentru laparo pe care o fac zilele urmatoare dau 120 sau 150 euro medicului, 200 lei anestezistului si cate 10-20 lei asistentelor? Ma gandesc sa nu fie prea putin in ideea ca imi face si drilling si indepartare aderente si umbla si pe la trompe sa le desfunde in capat adica e o laparoscopie cu mai multe scopuri nu simpla exploratorie... Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
cu cine faci? Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele! Kmy am ramas fara cuvinte, Dumnezeu sa le dea putere sa treaca peste aceasta suferinta, imi pare tare rau! Gaby ovulatie in ziua 6 [:-@] , imi pare rau ca ai ratat si luna asta [bang] Emilia succes la laparoscopie, sa fie totul bine! Moni poti incerca testele cam in perioada cand le faceai de obicei, asa de curiozitate sa vezi ce iese. [copil][copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Neatza fetele! Kmy am ramas fara cuvinte, Dumnezeu sa le dea putere sa treaca peste aceasta suferinta, imi pare tare rau! Gaby ovulatie in ziua 6 [:-@] , imi pare rau ca ai ratat si luna asta [bang] Emilia succes la laparoscopie, sa fie totul bine! Moni poti incerca testele cam in perioada cand le faceai de obicei, asa de curiozitate sa vezi ce iese. [copil][copil][copil]
da dar nu stiu exact de cand sa incep totusi...... cred ca imi voi lua o gramada de teste ca sa am :) Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Em multa bafta,tin pumnii sa fie bine.Cu privire la bani nu stiu ce sa-ti zic,intreaba prin spital colegele sau asistentele. Gabi m-ai lasat fara cuvinte cu ovulatia ta din ziua 6...Cate IA mai faci? 1,2? Moni eu zic sa iti comanzi pe ebay,vreo 50teste costa 50-55 ron cu tot cu transport.Eu din acelea am folosit[:D] Bafta! Kmy offf verisoara ta trece prin clipe groaznice acum,sa ii dea Dumnezeu putere sa isi revina! Testul cu 2linii e inceputul unui nou sir de griji. Vroiam sa o felicit pe stefulici,sanatate multa ei si bebelusului! Cand intra sa ne dea detalii de nastere,nu de alta dar avem aceeasi dr Gero[:D] Va pup[pup] de molipsire si va doresc o saptamana racoroasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...