Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(796)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

Sal. Testul este negativ, si e la 13 zile dupa embriotransfer. Am vb cu medicul si Dr. Matei a zis sa continuam tratamentul si sa repetam testul dupa 2 zile. Moral la pamant. [q] Macar daca eram acasa sa o mai alin pe nevasta-mea, asa sunt la dracu in praznic prin tari straine. :( In fine, mai vedem dupa 2 zile si daca nu va fi nimic o sa ne inarmam cu rabdare si optimism si reincepem "lupta".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Krimbo, hai sa mai speram doua zile, ce fel de test ati facut? ...apoi ... strageti curaj si putere sa intrati din nou in lupta, gandeste-te ca deja cu al doilea Fiv sunteti mult mai aproape de implinirea visului si daca o luam statistic. Doamne ajuta! http://www.fertilityfriend.com/home/3c41ee
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Krimbo, sotia a avut Clexane in protocol? Asteptam cu speranta ziua de poimaine. Doamne ajuta! Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot 3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Krimbo imi pare rau de testul negativ/Tin totusi pumni stransi pe poimaine[ruga] Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri" Amos Bronson Alcott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rezultatul spermogramei lucrata de embriolog este: 4,5 ml, ph 7,2, numar 35,7 mil/ml, numar total 168,75 mil, motilitate 76%, tip a+b 68% (a-rapid progresivi, b-moderat progresivi, rare leucocite prezente. Surpriza e ca nu se zice nimic despre morfologie adica fix ce ma interesa pe mine.
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Krimbo bine ai venit pe aici,abea acum te-am remarcat.Deci avem si un aspirat printre noi.Sedere cat mai scurta! Fetele eu miercuri merg la eco de 12saptamani,pentru translucenta nucala.Am fost si sapt trecuta si l-am vazut pe maimutoi,ma trata cu spatele,dar apoi s-a intors cu fatza.Am emotii de fiecare data can dmerg la eco si-l vad mi se umezesc ochii,ma bufneste rasul.Cat de mic paote fii,dar totusi la eco se vad toate cele>inmioara,stomacelul...E fascinant! Mihaela pe unde umbli?ca nu te-am mai vazut pe aici. Va pup si va urez:soricei...in vis! [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...