Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Creme Aslavital sau Gerovital.


Recommended Posts

In mod normal am un ten care nu are nevoie de creme....dar m-am gandit eu asa....am trecut pragul de 35 de ani...(ce tanara sunt[8D])si parca parca as ajuta organismul,pielea, sa nu faca figuri.Acu` sincera sa fiu nu-s adepta cremelor extrem de scumpe(am facut alergie la una odata),dar stiu ca Aslavitalul si Gerovitalul sunt ok... Intrebarea mea e care din ele? A folosit cineva cele impotriva imbatranirii? Care din ele?Se poate face tratament la institutul ala al Anei Aslan? Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am folosit gerovital plant: crema antirid - e ok, lotiune demachianta - idem. e greu de dat o recomandare anume, trebuie sa incerci si sa vezi ce se potriveste tenului tau. ideal ar fi sa gasesti mostre - poti intreba la farmacie sau am mai prins prin revistele glossy. daca te uiti la farmec - au gamele gerovital plant, gerovital h3 si acum vad ca ia aparut gama noua aslavital mineralactiv. ai de unde alege. oricum, din cate cunosc, e bine sa alternezi produsele folosite. eu am devenit fana elmiplant in ultima vreme (skin defence e preferata). pe aceeasi linie, si cosmetic plant are gama interesanta antirid, cu extract de ceai verde. PS. vad ca inca mai e in functiune subiectul: [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80881&whichpage=73"]Sa testam creme de zi - experiente impartasite [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Aslavital clar!e o crema extrem de buna, am cerut sa mi se trimita din ro; nu dau 2 bani pe astea "scumpe" de aici... nu este recomandat sa schimbi/alternezi produsele pt ca se poate produce o sensibilizare/alergie a tenului...deci, daca iti gasesti una care iti place foloseste-o tot pe aceea nu mai incerca altele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...