Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce inseamna o femeie ingrijita?(2)


Recommended Posts

in austria se poarta inclusiv la copii micuti. ____________ Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil! [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146029"]Cum mi-am alaptat copiii[/url] ______________ [url="http://armonii.blogspot.com/"]Sabina's blog[/url], [hippi] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1"]Sofia Galagia[/url] si [yum] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=107208&whichpage=1"]bb Gheo[/url]
Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mik


Off topic : ce e un cocalar (sper ca am scris bine singularul de la "cocalari"



Mik. id="green">
align="right" id="quote2">

In cazul in care chiar ai intrebat serios, am gasit cu nenea Google niste definitii interesante, pe care chiar merita sa le citesti [:-)))]

Sabina, te inseli, nu numai aceia sunt cocalari, exista o mai mare varietate de cocalari [:D] - in general barbati tineri sau mai putin tineri [:D] care se imbraca gen ultima moda dar extrem de prost asortata imbracamintea, eventual sa aiba si sclipici, sau marca la vedere, frezat sau gelat, cu o parere foarte buna de sine si de gusturile sale (in orice) etc si cel mai important: aspectul exterior este in totala discordanta cu comportamentul sau ...si mai multe:


http://www.dictionarurban.ro/expresion/568_cocalar.aspx

http://ro.answersfinder.com/dictionary/cocalar-44.html

http://www.dictionar.1web.ro/dictionar-roman-roman/cocalar/

[:D]


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Sabina
in austria se poarta inclusiv la copii micuti.____________Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">______________ Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">
Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">
align="right" id="quote2">Pai si in Bucuresti se poarta la o gramada de copii [:)] mie imi par perfecte pentru joaca, si am vazut o gramada de modele dragute, "cool" [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Sabina
in austria se poarta inclusiv la copii micuti.____________Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">______________ Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">
Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">
align="right" id="quote2">Poate aia nu au capuse, desi daca in Germania exista, ma indoiesc sincer, dar fiecare face cum il taie capul.Ca daca ele exista si la occidentali nu e model de bun gust neaparat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si de ce ar fi de prost gust? Poate iti scapa intelesul acestei sintagme:)

sunt perfect functionale, talpa solida, forma anatomica, f comode.

sunt extrem de FUNCTIONALE. Ceva perfect functional nu poate fi de prost gust. Prostul gust apare cand se observa adaugiri inutile la unele obiecte. In plus, au o destinatie f clara, nu te duci cu ele la banchet oficial sau sa-ti prezinti teza de doctorat.

ca unora li se par urate, e cu totul altceva,tine de preferinte, e dreptul fiecaruia.

dar asta nu inseamna ca sunt de prost gust.

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Un ciocan cu floricele si strassuri e un ciocan de prost gust.
align="right" id="quote2">
[:-)))][:-)))] Mi-ai amintit de fii'mea, care pe la 4 ani vroia bormasina cu printese.



Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Sabina
si de ce ar fi de prost gust? Poate iti scapa intelesul acestei sintagme:) sunt perfect functionale, talpa solida, forma anatomica, f comode.sunt extrem de FUNCTIONALE. Ceva perfect functional nu poate fi de prost gust. Prostul gust apare cand se observa adaugiri inutile la unele obiecte. In plus, au o destinatie f clara, nu te duci cu ele la banchet oficial sau sa-ti prezinti teza de doctorat. ca unora li se par urate, e cu totul altceva,tine de preferinte, e dreptul fiecaruia. dar asta nu inseamna ca sunt de prost gust.____________Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">______________ Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">
Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">
align="right" id="quote2">Ai dreptate[:I] mea culpa. Probabil ca sunt functionale, dar mie tot urate mi se par. Bine in comparatie cu bocancii care pot fi purtati la munte si care sunt si ei functionali, nu in comparatie cu Manolo Blahnik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E ok, oricum discutia e nitel anapoda :D

cand faci o tura de cateva zile in miezu verii incinse si ai o juma de zi oprire, sunt super bune sa mai inlocuiesti bocancii buni pt urcus si vreme rea. E semn de femei ingrijita, care pune sandale sa aeriseasca bocancii :)) adica una nu inlocuieste pe alta.

eu am dat ce poza am gasit mai repede, dar exista si altfel , cu acelasi scop, chiar de la acceasi firma sunt cateva modele diferite.

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...