Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (10)


Recommended Posts

Poate stie cineva? Daca alerg la banda 30 min la viteza 6.5, imi acumuleaza 100 calorii. Daca ma uit pe internet pe site-uri sa calculez, ar face aproape 200 de calorii. Stie cineva de cate calorii scap daca merg 30 min la banda cu viteza asta? Ca ma trec toate naduselile...chiar numai 100 calorii? [:)] Edit: "alerg" mai sus inseamna mers la maxim...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

carolinah, da, fac mereu aceleasi exercitii, le-am invatat pe de rost (in atatia ani de cand fac, mi-a intrat in reflex) si dureaza aprox o ora, fac cam de 2 ori pe sapt, seara in dormitorul meu. deschid tv-ul sau nu, dupa cum am chef, si le fac in liniste, ma relaxeaza. sunt f multumita de exercitii, sunt solicitante, nu cred ca scapa vreun grup de muschi fara munca. si chiar se vede. important este sa faci un sport care ITI PLACE. orice, numai sa faci! sunt o multime de stiluri de a face sport. anna, tres sa gasesti un loc unde sa stea drept cantarul[:-)))] la fel face si sotul meu, e mai ceva ca o fata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, da-mi un PM cu adresa ta de mail si iti trimit eu documentele Ioana & [url="http://lbyf.lilypie.com/V8TIm4.png"]Arturicii[/url][url="http://lb1f.lilypie.com/Cympm4.png"]'S[/url]__________________________________________[url="http://bibliotecaromaneasca.org/titluri"]Biblioteca Romaneasca din Canada[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor, 63.6 azi, bun -1kg in 2 zile ieri am mancat asa cafea cu 1/2 lg zahar; 2 biscuiti cu 60g sunca slaba 2 nectarine 1/2 bere limonada, 1 cana supa rosii a cana supa rosii, 1 castronel budinca vanilie, pepene dar....aseara m-a luat o duerre de cap, intre 23-1 ma luase cu frig, transpiram toata, un pic de febra si acum inca ma doare capul; nici n-am mai plecat cu fetele la vaccin azi, oare sa fie de la faptul ca am mancat prea putin? a mai patit cineva cred ca azi ma duc sa-mi fac un ou, putina branza si o rosie bianca, eu nu stau chiar toata ziua cu fetele mici, ajut dimineata de la 8-9 cand le spalam, le dam sa manance si pleaca afara cu bona si ma ocup de ele seara dupa ora 18 cand pleaca bona, mai avem 2 mese, pe la 19 si 23 in timpul zilei ma mai duc pe la ele asa cate 10 min cand fac cate o pauza ca eu m-am intors la munca, dar muncesc de acasa Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri seara m-a fortat programul sa iau cina la 6.30 si sa sar gustarea de la 5 si a fost tare bine. ma simt mai usoara Anna, muncesti totusi in acelasi spatiu cu un frigider, camara, etc bine dotate, ca acasa, nu ca la birou- rezisti unor tentatii mai mari, la asta ma refer, ma uit la mine in weekend, daca nu ies sau sa am o ocupatie, ma invart mai des pe langa atractii. in mai am avut 2 zile in care m-am simtit foarte foarte slabita dimineata, cu durere de cap si de stomac, tip gastrita. Dupa 5 zile in care nu am manancat seara (ajungeam pe la 21-22 si nu avea sens) si m-am speriat. Acum la tine poate fi combinatie cu canicula. Tot cu ou+branza am ales sa ma dreg, vad ca avem gusturi comune.[:)] Azi am avut un MD copios: ou fiert+2 felii cascaval, 6 masline+o rosie, un castravete si un colt de paine adevarata G: iaurt P: salata rosii+castraveti+branza dietetica C: merg la un restaurant, greu de apreciat ce voi face azi depasesc usor norma de rosii, apropo de ce ma laudam anterior[:I], insa nu bag niciun fruct, am zis Canicula asta ne ajuta Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...