Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetelor raprotex 62.7 :); sunt pe drumul cel bun, deja am cat aveam inainte de sarcina, dc ajung la 60, adica un 59+ ma declar multumita; desi as vrea un 57-58 ieri am mancat asa clasica cafea cu 1/2 lingurita zahar putin piept de pui calit putin cu usturoi si iaurt si o felie de paine 2 rosii cu branza 0.2% si wasa si 2 nectarine ar treb sa-mi fac si pilates-ul, dar mi-e lene mi-a plecat si bona asa fara sa zica nimic, fara sa ma anunte, ar treb sa ies sa ma plimb cu fetele seara si asa-mi fac si miscarea, dar nu-mi place singura si pe sot il apuca munca tocmai seara ce liniste e pe aici unde o fi lulu? Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caro ai dreptate, mananc putin, dar altfel nu se poate, altfel nu am reusit sa dau jos nimic lasa ca dc am sa cad sunt acasa, am noroc ca muncesc de acasa macar sa ajung eu la cat as vrea 57-58 si vad eu cum ma mentin, o zi mananc mai multicel, o zi fac iar greva foamei si dau jos Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, wow, ce ritm super la slabire! Vreau si eu dar nu pot sa mananc asa putin planul azi e ca ieri, mai putin cina care e open, la un eveniment e liniste, ne concentram pe slabit si asta ne ocupa tot timpul. Vad ca si fetele noi au uitat de raport... Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma duc sa fac sport, am facut si aseara. vreau sa fac sport inclusiv la muschii fetei[:D] si apoi imi masez tenul cu o bucatica de mar, e super, hidrateaza. ieri am mancat ghiveci de legume la cuptor (dovlecei, cartofi, vinete, rosii), azi am mancat mancare de fasole cu ardei copti[pofta] diseara mananc vinete si dovlecei facute in tigaie teflonata cu putin ulei si le mananc cu usturoi crud. dimineata am baut o cana de lapte cu paine prajita. gustari-fructe de sezon.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Valeu, ce liniste pe aici! Sa inteleg ca sunteti aproape toate exact atat de slabe cat va doriti. Sunt invidioasa, zau asa![:D] Eu inca sunt pe baricade, ieri am avut proteine si am mancat conform planului, am mancat cam mult cantitativ, mai ales conopida, dar e extrem de usoara, asa ca nu ma agit. Azi R17-amidoane MD-nectarine, pepene galben, migdale crude P si C - ceva orez/taitei de orez cu legume, la restaurant ca sunt in deplasare toata ziua Din pacate n-am prestat sport deloc iesi si nu voi presta nici azi. Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata eu dimineata sunt bizi sa-mi croiesc meniul pt birou, imi fac salata si ma tooot gandesc ce sa mananc din vasta oferta, pe joi asa frigiderul incepe sa fie mai golut si procesul dureaza mai mult. azi am: MD: musli+o nectarina taiata+lapte G: iaurt P: ton cu sal rosii, castrav+morcov ras (asa a fost inspiratia azi) G: cred ca tot iaurt C: iar nu am nimic pregatit, am insa niste legume din are sper sa iasa ceva, in stilul cina Dacris77 de ieri[:)] Si intr-o zi vreau sa incerc supa aia de rosii,spre rusinea mea nu am gustat niciodata. Gazpacho nu te ingrijora, mai avem de slabit si cred ca nici mentinerea nu e chiar simpla o zi frumoasa! Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am reusit sa mai intru... Felicitari domnelor ambitionase...anna, chiar nu stiu cum rezisti cu atat de putina mancare; eu sunt mai gurmanda si mi-e f greu cu restrictiile. Sunt si eu la stagnare... n-am mancat prea mult dar saptamana asta am tot consumat fainoase (paste ,orez) si dulciuri. S-a vazut la cantar. Saptamana asta e iar aglomerata si nu cred ca voi face mare branza. Probabil de saptamana viitoare voi fi mai "cuminte".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, nu am abandonat lupta si nici pe voi nu v-am uitat, dar nu mai am absolut timp de nimic in plus in cele 8 ore de la birou, ca sa nu mai zic ca sunt zile cand lucrez si acasa[:D] kg stagneaza, este adevarat ca si eu am mai calcat stramb uneori, dar luna viitoare nu mai imi fac de cap, pleaca sotul si automat nu se mai gateste in casa decat ptr pusti, deci m-am scos[pk] ma bucur ca sunteti active si aveti rezultate. [pup] SOACRA MARE [url="https://picasaweb.google.com/103620645474562028354/BrataraMagicaSnurRosu#"]Doua maini stangi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...