Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 90 - Felicitari aruam, MariaBcf, alina


Recommended Posts

Maria si Alina_Aurora,id="red"> aceasta este Odiseea la care puteti activa! Va pun link-ul aici .

Dancutzaid="red"> vad ca este prezenta [:D][pup]

 

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173463&whichpage=1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mamica fericita si norocoasa de Dorian Andrei [copil] ~ 19.05.2012 ~ [copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

Felicitari MariaBcf id="red"> !

Pentru sarcina obtinuta natural ! Minuni exista in fiecare zi !id="orange">

Sarcina usoara si un bebe sanatos si la termen !id="blue">

 

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

id="purple">id="size6">id="Script MT Bold">

 

[portb] de Steluta Norocoasa [copil] [fetita] Gia Darria id="orange"> nascuta pe 10.03.2010id="blue">

IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisaid="orange"> (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)id="purple">id="size1"> id="Georgia">

Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase id="red">id="size2">id="Book Antiqua">

Atat sunt de mare !id="blue">

Spuneti NU abuzului sexual fata de minori! id="purple">id="Comic Sans MS">

Carucioare pentru animaluteid="navy"> id="size4">id="Script MT Bold">id="red">

Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea asta si fiecare mama il are.id="red">

Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpuluiid="blue">.id="size2">id="Book Antiqua"> id="Century Gothic">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina.auroraid="red"> - felicitari pentru pereche ! Sa fie sanatosi si sa se nasca cat mai aproape de termen.id="blue">id="Georgia">

 

 

 

[portb] de Steluta Norocoasa [copil] [fetita] Gia Darria id="orange"> nascuta pe 10.03.2010id="blue">

IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisaid="orange"> (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)id="purple">id="size1"> id="Georgia">

Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase id="red">id="size2">id="Book Antiqua">

Atat sunt de mare !id="blue">

Spuneti NU abuzului sexual fata de minori! id="purple">id="Comic Sans MS">

Carucioare pentru animaluteid="navy"> id="size4">id="Script MT Bold">id="red">

Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea asta si fiecare mama il are.id="red">

Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpuluiid="blue">.id="size2">id="Book Antiqua"> id="Century Gothic">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria felicitarile mele !!!!!!!! Sa fiti sanatosi si o sarcina cat mai usoara.

Alina la fel va doresc si voua multa sanatate si sarcina dusa la termen mai ales ca detii doua inimioare.

[pup][pup][pup] sa ma molipsesc si eu, chiar daca nu am mai scris de ceva vreme va ciesc cu mare drag, acum sunt la topicul fiv, sunt in stadiul de documentare pana se aproba dosarul!

Gabi tu ce ai mai facut in ce stadiu esti?, stiu ca faci luna asta inseminare. ai fost sa vezi productia?

 

[copil][copil][copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aLINA felicitari pt cele 2 inimioare!!!!!!!!![flo][pup]Ce m#259; bucur cand aud de gemeni,este exact ce mi-as dorii si eu[:D].

GABI nu fii supi ca o sa creasca foliculii ai sa vezi[pup][pup] si cine stie poate vedem 2 inimioare si la tine[flo].

Eu gt cu clostylbelgit,azi a fost z5 de stimulare si maine dimi la monitorizare sa vad cum a mers tratamentul si bineinteles daca totul e ok sa imi si zica cand Facem insemnarea[:D],sper sa fii raspuns bn la clostylbelgit si cu inseminarea asta sa vn minunea si la mn luna asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproape 8 ani de chinuri 4 IA si un FIV,sperante spulberate,lacrimi s-aintamplat minunea SUNT INSARCINATA id="red">.

La 2 luni dupa FIV eu credean casunt dereglari hormonale pt ca luna trecuta mi-a venit ciclu la 49 de zile.

inca tremur si nu-mi vine sa cred ca este adevarat.

Azi dimineata mi-am facut un test de pipi si este f f pozitiv si am dat fuga la dr avand in vedere ca mi-a intarziat vreo 18 zile si s-a vazut sacul vitelin si embrionul in uter am 5 saptamani

Sunt atat de fericita ..... va doresc tuturor sa traiti aceste momente si sa va bucurati si voi ca mai repede.

 

PCOS trat Siofor 1000 mg ,500mg/3zi , 4 IA nereusite , MTHFR C677T homozigot PAI 675 heterozigot 4G/5G trat Femibion 1/zi, Magne B6 3/zi ,acid folic 5mg /zi,

FIV1 la Giulesti nereusit

insarcinata natural in a 2-a luna dupa FIV [gravi]

avem 5 saptamani

Multumesc Doamne [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...