Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 90 - Felicitari aruam, MariaBcf, alina


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dankutza [pup] ce ma bucur de vestile bune [olala][olala]

Alice, ce tare! Un catel Paris [:D]

Azi am murit de frica, sunt Z15 si abia miercuri ma duc la dr, clar, vineri nu aveam foliculi, dar mi se pare asa de departe urmatoarea eco...

Dankutza, tu ce crezi, mai am sanse sa fac IA sapt asta la sfarsit, daca vineri erau f mici foliculii, nici nu au meritat masurati (sub 7 zicea dr) si nici nu mi-a marit doza de FSH.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dankutza [pup] merci de incurajare, sper ca luna asta sa fie si la mine 2 liniute, prea a fost totul perfect, stimularea, foliculii, ovulatia, endometrul, corpii galbeni.....plus ca nu avem nici unul nici-o problema medicala descoperita....

 

in asteptarea unei minuni

AMH 2.35, trompe permeabile, laparoscopie ok, normospermie, infertilitate inexplicabila de 8 ani.

3 luni/2011 stimulare cu CSD fara obtinere sarcina.

Prezent stimulare Femara, CSD, 1 aspenter, 1 magneB6, 1 acid folic/zi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dankutza [pup] imi inchipui ce bucurie e pe tine sa-ti vezi samburelul, si ma bucur ca totul e bine. Sper sa traiesc si eu o astfel de bucurie

 

 

in asteptarea unei minuni

AMH 2.35, trompe permeabile, laparoscopie ok, normospermie, infertilitate inexplicabila de 8 ani.

3 luni/2011 stimulare cu CSD fara obtinere sarcina.

Prezent stimulare Femara, CSD, 1 aspenter, 1 magneB6, 1 acid folic/zi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dankutza[/i

Aruam id="red"> da, da, e bine valoarea. [pk] La 48h trebuie sa se dubleze valoarea, dar nu perfect. Adica, nu era bine un 4000, sa zicem. Bravo! Cand te duci la urmatoarea eco?

align="right" id="quote2">

Dankutza felicitari pt bebe sa creasca mare si sanatos de abia astept si eu sa-l vad pe al meu
Eu maine ma duc la eco si poate o sa se vada si bataile inimii .
Dupa val Beta HCG as avea 6 sapt dar sambata la eco mi-a zis ca am 5 sapt sa vedem maine ce ne spune.
Am vb si cu dr hematolog si mi-a zis ca mergem pe aspenter si peste 2 sap merg sa fac analizele si in functie de analize vedem ce trat imi da in continuare .
Tu ai avut dureri de burta si de spate asa ca la menstruatie?
Eu mai am asa cateodata ,dar dr mi-a zis ca sunt normale atata timp cat nu sunt puternice.

PCOS trat Siofor 1000 mg ,500mg/3zi , 4 IA nereusite , MTHFR C677T homozigot PAI 675 heterozigot 4G/5G trat Femibion 1/zi, Magne B6 3/zi ,acid folic 5mg /zi,
FIV1 la Giulesti nereusit
insarcinata natural in a 2-a luna dupa FIV
[gravi] 5 +
Multumesc Doamne [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...