Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DILEMA MARE!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

AM cunocut pe cineva in urma cu 3 luni. am crezut ca totul merge bine, incepuseram sa ne cunoastem, sa ne simtim bine impreuna, imi puneam deja problema de a -mi incepe sau nu viata sexuala cu el. de mentionat ca el are 38 de ani si un copil de 13 dintr-o casnici anterioara. ei bine, am zis ca in sfarsit am gasit pe cineva compatibil DAR..... s-a sfarsit fara sa stiu de ce si cum. mai exact...de 3 saptamani nu a mai dat nici un semn de viata. asta dupa ce m-am gasit cu sora lui, care mi-a zis ca urmeaza sa aiba o nunta in familie si intentioneaza sa-i faca lipeala lui cu o alta tipa. nu stiu exact daca sora-sa stia de noi. habar nu am! m-am gasit cu el, l-am intrebat ce face in week-endul respectiv si mi-a zis ca urmeaza sa mearga in ungaria. nici pomeneala de vreo nunta. iar apoi......nici un semn!!!! ce sa mai cred???? mai are rost sa-mi doresc aceasta relatie?? cum sa procedez sa aflu ce si cum?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sa vorbesti cu el deschis si sincer, poate omul are o alta problema(de nu a mai dat nici un semn de viata, desi eu il [box] 3 sapt???) si nici macar nu a acceptat sa mearga la nunta respectiva sau chiar daca a mers nu a cunoscut tipa sau nu i-a placut, [:D] si ex pot continua... chiar daca a cunoscut o alta persoana si are o rel cu ea cel mai bine pentru tine este sa "auzi" adevarul si sa sti daca iti mai faci sperante sau nu... [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, in cazul tau penibil a fost el nu tu...si mai era si tupeist ca sa-ti zica ca te credea fata desteapta... da el cum a fost ca nu a sunat sa lamureasca lucrurile? [mariaj] daca el in astea 2 sapt patise ceva, un accident si de-aia nu te sunase... nu stiu ce sa zic...poate eu vb asa fiindca nu m-am "lovit" de o asemenea situatie dar mie imi plac lucrurile clare... monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca tipu' numai e interesat din moment ce spui ca ianinte mergea bine...daca era sa mearga tot bine nu se ajungea aici...[bang].Ascunde el ceva...putin cam las ca ar trebui sa spuna totul pe fata totusi are o varsta.. mai ales ca nu a fost o relatie chiar asa lunga dar asta nu inseamna ca nu au fost implicate sentimente profunde...Daca chiar numai da nici un semn de viata....numai da nici tu e clar...tipu se ascunde dupa deget...pai si daca nu te intalneai cu el sa-ti spuna ca pleaca in Ungaria oare te suna sa iti spuna?Si mai apoi daca n-a dat nici un semn... e clar!Eu i-as da [mariaj]in cap irina mami de[bibe] Pierre-Sebastien http://community.webshots.com/user/rhoneea?vhost=community sau paginutza colorata www.totsites.com/tot/babysebastien
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna intrebarea? tu cati ami ai?! ca omul o fi vrut si el sa vada cum e cu o fata tinerica...mie imi e greu sa cred ca un om la varsta asta mai umbla dupa fete tinerele(asta in ipoteaza ca ai in jur de 20 de ani!) dar cum "crizele" nu au varsta(ca sa citez un DC-ist de-al nostru[:D]) e posibil sa fi fost doar o toana de-a lui si intradevar sa caute pe cineva mai aproape de varsta lui... acuma eu nu stiu ce ati discutat voi,ce fel de relatie ati avut....dar oricum mi se pare destul de putin 3 luni sa cunosti pe cineva....si mult prea mult sa nu te mai caute 3 saptamani pt cineva care te iubeste... te-ai gandit ca poate s-a dat seama ca nu va potriviti si nu a vrut sa te mai incurce(spui ca nu ati ajuns la relatii intime...) de ce nu ti-a spus asta ?! e o intrebare...pe care poti sa i-o pui tu direct... e una dintre situatii....nu detin adevarul..... se poate sa fie si altfel... orice at fi,insa viata are multe de oferit... bafta Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alesssia,daca-ti plac situatiile clare,da-i tel. si intreaba-l direct.Riscul e sa-ti spuna ceva care nu-ti plce dar fiind la tel. macar nu-ti vede fata si poti intrrupe discutia cand vrei tu.Sau nu-l mai suna,nu te mai interesa de el si-ti vezi de drumul tau.Fii multumita ca rel. n-a mers mai departe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...