Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DILEMA MARE!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ei,daca ai 33 cum spune monica [pup] se mai schimba datele problemei....pe acolo cu tinerica[:D]... restul,nu stiu...e dubios.... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by monica-elizabet
sa vorbesti cu el deschis si sincer
dar pana acum cum a vorbit? si daca a fost o relatie in care s-a vorbit sincer si deschis mereu atunci cum s-a ajuns aici? iar daca nu a fost asa, adica o relatie in care el nu a fost sincer atunci cum il poate invita la o discutie sincera si deschisa? cliseul asta cu "sincer si deschis" mi se pare atat de inutil... suntem oameni in toata firea...nu ar trebui sa fim rugati sa vorbim sincer si deschis...si sunt aproape sigura ca unul care se lasa rugat sa vorbeasca sincer si deschis...nu o va face decat sa iti tot dai cu presupusul si sa ii gasesti scuze, motive si pretexte chiar mai bune decat si-ar putea gasi el insusi, pune colac si lumanare la toata povestea, inchide usa asta si deschide alta meg _____________________ just a drop of water in an endless sea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Annnca
Cred ca eu nu citesc bine. Ea are 33 de ani ?? Si scria ca,vrea sa-si inceapa viata sexuala cu el ? Pai ...cum sa aiba atunci ea 33 de ani ? [dint] Never say never !
da,dubios... poate ca a inceput viata sexuala,dar nu si cu el [:D] e o exprimare mai...plastica!!! totusi[bang] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ea la sub. celalat a scris ca ar fi prima data... normal ca se gandise sa inceapa cu el daca pana acum 3 sapt totul mergea super bine... eu una m-as risca...as suna macar asa pentru cultura mea generala [:D] sa aflu ce si cum sta treaba fiindca in ambele variante cand esti "prinsa" si daca suni si daca nu suni tot suferi, nu? si daca el e un [mariaj] de cine sa-mi fie rusine. monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by violeta69
quote:
Originally posted by Annnca
Cred ca eu nu citesc bine. Ea are 33 de ani ?? Si scria ca,vrea sa-si inceapa viata sexuala cu el ? Pai ...cum sa aiba atunci ea 33 de ani ? [dint] Never say never !
da,dubios... Poate nu e virgina(raritate)sau poate nu s-a exprimat coerent...ultima varianta e mai plauzibila...[alcool] poate ca a inceput viata sexuala,dar nu si cu el [:D] e o exprimare mai...plastica!!! totusi[bang] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
irina mami de[bibe] Pierre-Sebastien http://community.webshots.com/user/rhoneea?vhost=community sau paginutza colorata www.totsites.com/tot/babysebastien
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,asta e o informatie pretioasa [:D] am cunoscut pe cineva care era prieten cu o tipa ...virgina... ea avea in jur de 30 de ani...si tipul a fost tare "ezamagit"sa afle ca ea e inca virgina la varsta asta...zicea ceva de genul ca e probabil o ciudata... barbatii(unii) au idei preconcepute[bang].... daca a avut mai multi parteneri nu e bine ca e c...[alcool] daca nu a avut de loc iar nu e bine,ca e ceva dubios[alcool] nu stiu daca e cazul si in cazul alesiei,insa .....poate ar tb sa iei in calcul si varianta asta.... poate ca i-a fost teama.... si poate ca ar tb sa discuti despre chestia asta cu el... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alesssia indiferent de cat esti de sentimentala ai dreptul la un raspuns din partea lui...decizia iti apartine daca doresti un raspuns sau nu...dar daca raspunsul ar fi unul negativ?Cum te-ai simti cu sigurantza iti vei spune ca mai bine nu-l sunai sau cautai... irina mami de[bibe] Pierre-Sebastien http://community.webshots.com/user/rhoneea?vhost=community sau paginutza colorata www.totsites.com/tot/babysebastien
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la celalat sub spunea ca el inca nu stie ca ea este virgina alesia numai de tine depinde daca esti pregatita sa infrunti realitate oricare ar fi ea eu una am spus si ma repet nu as suporta incertitudinea doar asa...ca sa par ca nu sufar [8D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...