Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DILEMA MARE!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pai mai alessia ce faci ne joci pe degete i-au uite ce spun fetele la sub "virgina la 33 de ani"...Pai nu e frumos din partea ta...mi se pare cam imposibil sa fie o neintelegere ca aici nick-urile sunt unicate.... irina mami de[bibe] Pierre-Sebastien http://community.webshots.com/user/rhoneea?vhost=community sau paginutza colorata www.totsites.com/tot/babysebastien
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sorrrryy!!!!! trebuia sa v precizez de la inceput ca aceste ultime doua mesaje nu-mi apartin mie, ci prietenei mele, care venita in vizita la mine, a vrut sa va ceara niste sfaturi. luate de val , ca voiam sfaturile voastre, am uitata sa va spunem acet fapt. scuze inca o data. in ceea ce priveste soacra, i-am gasit de hac!!!DATORITA VOUA IN MARE PARTE!!!!!!! motiv ptr. care multumesc celor care au fost alaturi de mine. din acest motiv, am indrumat-o pe prietena mea sa va ceara tot voua parerea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annnca eu zic ca-i cusuta cu ata cam neagra...nu-i a bine..Pai mai Alesssia stiind ca subiectul era in numele prietenei tale aevident ca nu aveaicum sa uiti ca e pentru ea nici daca venea cutremuru din 86'.Hai sa fim sincere...Si mai apoi ai mai si raspuns la postarile noastre deci...ce zici ....eu zic ca nu prea tine...[alcool]Oricum nu-i frumos din partea ta...dar ma intreb daca nu te descopeream oare ziceai ceva...evident ca nu altfel o faceai dinainte cu scuzele de rigoare... irina mami de[bibe] Pierre-Sebastien http://community.webshots.com/user/rhoneea?vhost=community sau paginutza colorata www.totsites.com/tot/babysebastien
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by monica-elizabet
[:-)))] Dumnezeu sa te indrume pe calea cea buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai,deci eu inteleg ca "prietena " asta tot scrie in contul tau... ca dupa cum spune monica(eu nu am citit[alcool]) la alt subiect cea virgina era tot prietena ta... deci nu e prima data cand lasi deschis contul,speli o farfurie ceva si prietena asta micutza...virgina.....apropos cati ani are?!.....isi mai baga nasul si mai scrie un subiect [bang]creeand confuzii .... n-ar fi fost mai simplu sa-si deschida si ea contul ei propriu si personal ?!!![hot] cam urata treaba [8] oricum....daca e virgina.......daca e adevarat(fara legatura cu virginitatea![:D]).....sa-l lase pe domnul de 38 de ani.......parerea mea..... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...