Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (70)


Recommended Posts

Ah, si Anne, voiam sa iti spun de ieri ca bebe Tudor misca chiar sus. La mine bebe care e pozitionat jos misca fix pe linia chilotului iar azi dimi cred ca s-a mutat altfel ca imi da niste senzatii tari in col cand se misca, nu stiu exact ce loveste pe acolo dar uneori am senzatia ca ma scap pe mine, cred ca boxeaza vezica. [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 409
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daaa, cred ca stiu ce zici, ca le-am experimentat si pe alea. Mie de el chiar imi e teama, pare fortos si determinat sa loveasca. Eu incerc sa vorbesc cu el, sa ia exemplu de la fluturasa de sora-sa si el se inversuneaza mai rau. Eu vorbesc cu ei, le cant, daca ar inregistra careva s-ar prapadi de ras, mai ales ca mie imi mai raspunde si motanul, care e nedumerit cu cine vorbesc, dupa inflexiunile vocii cred ca deduce ca alint pe cineva si vine si el sa isi ia portia de mangaieri.Da [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,burticoase si nu numai! anne,[pup] maine s-a anuntat cel mai cald,ai grija mareeeee.Brigit[pup],si eu il simt pe baietel ca loveste jos,cred ca in col,sau lateral,nu stiu,nu-l inteleg....stau de vb cu el,dar nu ma baga in seama....zici ca sapa vreun tunel sa se elibereze.... [gravired] 35+[baietel][fetita][ruga] sa nasc cat mai aproape de termen si sa fie gemeneii sanatosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua fetelor semnez si eu condica pe ziua de azi vad ca toate va plangeti de calduri...si la noi e sufocant...noroc ca suport bine caldura..mai rau e daca trebuie sa plec cu masina...pe mine ma omoara AC..ma doare capul de mor apoi bebelusii mei misca de mama focului...zici ca se alearga azi am eco, abia astept sa ii vad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miruna, pai ai mei ar mai avea vro 14 saptamani pana ii las se elibereze, sa sape la tunel cu mai putin spor Dupa incercari repetate si diverse de racorire acum imi curge nasul....[bang], cald imi e in continuare, dar gata cu dusurile, cu aerul cu geamul deschis sa se faca curent... [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Brigit
Eu vorbesc cu ei, le cant, daca ar inregistra careva s-ar prapadi de ras, mai ales ca mie imi mai raspunde si motanul, care e nedumerit cu cine vorbesc, dupa inflexiunile vocii cred ca deduce ca alint pe cineva si vine si el sa isi ia portia de mangaieri.
deci motanul e pe faza [:-)))][:-)))][:-)))] si e si profitor pe deasupra [:D] imi pare rau ca si la tine un bb a inceput sa loveasca jos [bang]. cred ca la mai toate sarcinile gemelare se intampla asta, mai devreme sau mai tarziu.saracutii, nu au loc cat le-ar trebui si se adapteaza spatiului pe care il gasesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...