Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (70)


Recommended Posts

brigit suntem tovarase de suferinta? [:D] Eu am facut un dus si acum sunt cu cafeaua in mana. Al meu baiat misca de la 4 dimineata sau mi s-a parut mie? Cand mai doarme? In timp ce eram atenta la el mi-am amintit ca eu chiar sper sa nasc dupa 37 de sapt ca sa nu iasa fecioare ci balanta. Radeam singura ca toanta cand ma gandeam la Balanta noastra si la balantele mele mici [pup] [gravired] + 22 [baietel] Tudor si [baietel] Stefan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 409
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anne, chiar ca tovarase de suferinta! Am mai furat acum o ora si un pic de somn cat am stat cu utrogestanul, in rest sunt fix ca in cantecul ala : eu vara nu dorm, nu am somn... Oricum, azi se anunta iar o zi de cuptor, macar m-am bucurat de aerul fresh al diminetii, sper sa mai motzai nitel pe parcursul zilei Yasmi, te asteptam cu vesti de la eco! De irip mai stiti ceva? [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo] Si eu am fost treaza azi de la 5:30, tras de mine cu chiu cu vai sa nu ma duc la baie ca aveam de facut minim 4 ore de ultima vizita ca sa pot lua proba pt dus la urocultura, la 6:30 plecat de acasa - un aer deosebit de fresh in racoarea diminetii si m-am intors la 7:15. -------------- MTHFR C677T homozigot, FXIII V34L heterozigot [gravired] 15+ Multumesc Doamne !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anne, scaunul lui peg perego se inclina la aproape 180 grade. o amica de-a mea din tm are carut din asta si mi-a confirmat ca este f ok pt coloana bb-ilor. plus ca am si vazut cum stau bb-ii in el. pretul de pe ebebe pare extrem de mic. nu inteleg de ce. noi initial am cautat sa luam carutul de afara si sub 750 euro nu l-am gasit. deci vrei doua balantici? [:)] miruna, cum esti? maine faci 36 de sapt si sambata viitoare 37 [:)]. intre timp, mai mergi la dr? yasmin, cum a fost ieri la eco? anabel, cum te simti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, si eu zic ca pe ebebe e ceva suspect, nu cred ca au mai updatat pretul. L-am mai gasit si eu pe nichiduta.ro la 2.700 ron in rest numai pe la 3.200 [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anne, din cate stiu eu scoicile sunt f ok pt coloana, mi-e mi-au recomandat mai multi pediatri si neonatlogi sa o tin pe Eva mai mult in scoica; ea-mi tot vomita si asa se mai poate evita ce ma fac eu cu pisoiul meu, Eva, ca nu a mancat nici aseara si nici acum nu vrea....ufff, a mancat un pic si l-a dat afara Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de lucrusoare bebe & stuff Aseara la ora de business zicea moise guran ca kiabi vor inchide businessul in romania. Posibil sa aiba ceva luchidari de stoc, merita urmarit. Mie imi pare rau ca pleaca, am cumparat de acolo cadouri frumoase pt finuti si copilasii prietenelor. [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anne, pai apare si in specificatii ca se lasa hamacele pe spate pana la orizontala, in plus e mentionat ca poate fi folosit de la nastere. Mie imi place volanul :) [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...