Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oportunitati de munca la domiciliu (4)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui litora
Eu am o problema, poate puteti sa ma ajutati voi. Este vorba de unul dintre cei inscrisi de mine. La upgrade, nu i-am verificat contul pe payza, acolo scrie ca nu e obligatoriu, doar recomandat. I-am transferat din contul meu de payza bani si am platit upgrade-ul, cum l-am platit si la mine. Pe payza imi arata ca e finalizata tranzactia, totusi, pe zeek, inca figureaza ca free. care e problema? Am cautat pe zeek ceva de ajutor, nu stiu, o adresa de mail la care sa scriu sa rezolv problema dar nu gasesc nimic. Stiti cumva ce trebuie sa fac?
align="right" id="quote2">Intre timp s-a rezolvat problema, a devenit silver.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen
intre timp am facut cca 11 dolari [:D] as vrea sa-mi platesc din ei subscriptia pe luna aceasta.Stie cineva cum sa procedez ?Multumesc !Ingrid si Cristi 9 ani
align="right" id="quote2"> la Retail poin pool report, dai clic pe cash available si scrie acolo "To pay my Silver Gold or Diamond subscription with Available Cash "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen
multumesc, litora !Restul fetelor, cum stati ? Selene, Andrecluj ? Pup si spor !Ingrid si Cristi 9 ani
align="right" id="quote2">Multumim de intrebare.Eu personal postez, am ajuns la 5,29 dolari.Ma tot intrebam ce inseamna ce scria Nadaflorilor id="red"> acum cateva zile, ca se pierd punctele VIP dupa 90 de zile?? asta inseamna ca luam totul de la capat? Nadaflorilor id="red">, tu ai cumparat bid-uri? sau cei 30 de dolari au venit exclusiv din silver si din postari? O zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Citat:
citat din mesajul lui ingridnen
multumesc, litora !Restul fetelor, cum stati ? Selene, Andrecluj ? Pup si spor !Ingrid si Cristi 9 ani
align="right" id="quote2">Multumim de intrebare.Eu personal postez, am ajuns la 5,29 dolari.Ma tot intrebam ce inseamna ce scria Nadaflorilor id="red"> acum cateva zile, ca se pierd punctele VIP dupa 90 de zile?? asta inseamna ca luam totul de la capat? Nadaflorilor id="red">, tu ai cumparat bid-uri? sau cei 30 de dolari au venit exclusiv din silver si din postari? O zi frumoasa!
align="right" id="quote2">Nina,mami de, [fetita]dolarii au venit exclusiv din postari (am optat pentru 5% la inceput, acum am setat la 50%)pctele vip se anuleaza dupa 90 de zile, de aia ai setat la 80/20 cei 80% se duc pe biduri care cresc contul de vip point...dupa primele 90 de zile vei ramane in contul vip doar cu pctele vip obtinute din bidurieu nu am cumparat biduriam un singur afiliat..care nu cred ca va avea viata lunga...si nici contul meu... nu gasesc nici un argument pe care folosindu-l sa conving si alte persoane sa intre in sistem...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg mai departe in virtutea inertiei si doar pt ca imi pare cumva rau de tot timpul pierdut.

 

Da.. .este o super afacere, de 3 luni am cheltuit 30 de usd reali si am castigat 20 usd virtuali. Astept sa-mi recuperez banii si sa mai faca Elle ceva comisioane [wow] si apoi bye bye.

 

Mamica de Calin 26.11.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi
Eu merg mai departe in virtutea inertiei si doar pt ca imi pare cumva rau de tot timpul pierdut.Da.. .este o super afacere, de 3 luni am cheltuit 30 de usd reali si am castigat 20 usd virtuali. Astept sa-mi recuperez banii si sa mai faca Elle ceva comisioane [wow] si apoi bye bye.Mamica de Calin 26.11.2009
align="right" id="quote2">Pai cum ai cheltuit 30 dolari? Ai cumparat 20 de biduri?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...