Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pentru Crin nimic?


Recommended Posts

Pai cum asa, Dn. Ponta are propriul topic, dl. Nastase la fel, pana si Vantu are un coltisor doar pentru el, eu vreau unul si pentru viitorul presedinte al Romaniei!! Mai are cineva dubii ca nu va fi viitorul presedinte?! Uite aici declaratii, Ponta e un adevarat gentelman pe langa el. Ma fandesc cu groaza unde va ajunge Romania anul viitor cand la consilii va fi reprezentata de plagiatorul Ponta si [url="http://www.hotnews.ro/stiri-politic-12589998-crin-antonescu-nici-constitutia-nici-alte-legi-nu-dau-dreptul-presedintelui-basescu-ceara-lui-hasotti-declaratie-privind-lucrarile-sale-stiintifice-luni-basescu-investi-hasotti-functie-fara-cricneasca.htm"]istericul Crin[/url] [bang][bang] Daca tot o sa iasa presedinte unul de la ei hai macar sa punem suficienta presiune sa nominalizeze unul capabil! Cu Crin o sa rada si curcile de noi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 85
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
Mai are cineva dubii ca nu va fi viitorul presedinte?!
Eu. [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/index.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
Mai are cineva dubii ca nu va fi viitorul presedinte?!
Eu. [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/index.html"]Pagina legislativa[/url]
Si pe ce te bazezi? Singura varianta in care Crin nu iese presedinte este cea in care Basescu isi va duce mandatul pana la final, ceea ce nu cred. Plus ca nu exista o alternativa in acest moment din partea opozitiei, eu nu vad pe nimeni capabil (acum) sa castige o confruntare electorala cu USL-ul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
Mai are cineva dubii ca nu va fi viitorul presedinte?!
Eu. [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/index.html"]Pagina legislativa[/url]
Si eu!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui portocalia
ooo, nici eu nu cred ca va fi crin presedinte. nu pot crede ca a fost atat de aproape acum 3 ani, la cat e de "subtire". si mai cred pana in toamna se duce dracu' USL-ul, cu dottore-ul lor.
Nu, nu se va duce, din pacate sunt multi care-i urasc pe PDL-isti atat de tare ca ar fi in stare sa voteze orice altceva, doar sa ii scoata definitiv la guvernare. Ori paa la alegeri e mult prea putin si din nefericire singurul partid mai serios din opozitie e PDL-ul. Care in forma actuala, nu e partid de opozitie demn de luat in seama. Alba ca Zapada lu' MRU n-o sa aibe suficient timp sa se faca cunoscuta, asa ca in lipsa unei alternative, lumea nu va merge la vot. Iar cei care vor merge vor stampila USL-ul intr-o veselie, pensionari, asistati social, oameni simpli fara acces la informatii, care chiar si de buna credinta sa fie, sunt manipulati de mass-media. Plus un numar destul de mare de sustinatori din randul oamenilor cu un nivel de cultura ridicat. Da, pentru ca exista multi oameni care au toti neuronii acasa si nu sunt nici asistati, nici pensionari, si cred ca USL-ul e solutia. Si au si argumente logice si rationale. Nu sunt chiar toti spalati pe creier de antene. Doar ca ei asa cred ca le va fi mai bine, si nu sunt deloc o cantitate neglijabila.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu va fi Basescu e clar si legal si firesc insa Crin A. nu este singura optiune in mod sigur. [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/index.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...