Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(797)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari tuturor viitoarelor mamici [pup]!!!! si imi cer scuze pt faptul ca nu am mai intrat,am crezut ca daca ma detasez putin de subiect si incerc sa nu ma mai gandesc..poate,poate...dar nimic[bang] . Sunt z5,dar luna asta am avut menstruatie in cantitate mult mai mica fata de obicei,este prima oara cand mi se intampla.Am avut o infectie urinara dar nu cred ca are legatura[:-@]

 

http://www.fertilityfriend.com/home/3b81d7

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cosminutza si camcris pupici si voua[pup]

am uitat data trecuta sa va salut[:-@][flo]

 

anca alina e asa si asa

cand e mai bine

cand mai rau

de paste am avut o noapte de inviere adevarata

ca a paralizat

si era pe la mine

si a stat toata noaptea la spital

si sotul si toata biserica s-au rugat pt ea

iar la 6 dimineata era bine

a inviat-o Dumnezeu

ca sa ne arate ca se poate[olala]

asa ca trecem prin momente mai grele

mai usoare

dar important e ca traieste

si ne bucura existenta

mai ales a fratelui meu

 

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA id="pink"> (11.02.2009) si PETRA ADRIANAid="pink">(05.04.2011)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia
cosminutza si camcris pupici si voua[pup]am uitat data trecuta sa va salut[:-@][flo]anca alina e asa si asacand e mai binecand mai raude paste am avut o noapte de inviere adevarataca a paralizatsi era pe la minesi a stat toata noaptea la spitalsi sotul si toata biserica s-au rugat pt eaiar la 6 dimineata era binea inviat-o Dumnezeuca sa ne arate ca se poate[olala]asa ca trecem prin momente mai grelemai usoaredar important e ca traiestesi ne bucura existentamai ales a fratelui meu[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA id="pink"> (11.02.2009) si PETRA ADRIANAid="pink">(05.04.2011)
align="right" id="quote2">[pup][flo]Multa sanatate Alinei[ruga]Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]id="size1">id="blue">
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"Amos Bronson Alcottid="red">id="size1">
id="right">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui emilia.m
kamy, am scris la capitolul trecut cum s-a imbunatatit spermograma sotului meu si ce tratament a luat.<hr noshade size="1" />Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimotoid="size1">
align="right" id="quote2">ms mult!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele

 

intrebare: eu nu am bani lunile astea sa iau toate vitaminele prescrise la un mom. dat de dr. uiscatescu

 

Alex, tu ce zici - din urmatoarele pastile, pe ce sa ma axez mai mult ca sa fiu cat de cat linistita ca ma mentin pe linia de plutire (ikn caz de trombofilie): femibion, magneB6, coenzima q10, cetebe 500 mg, vitamine e forte

care-s cele mai importante? (stiu ca toate sunt insa......)

 

[pup]

 

Aspenter (75 mg) 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...