Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste(797)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

Buna fetelor!

Multumesc tare mult ca m-ati trecut la mamici de 2012! George Adrian il cheama pe cel mic( am vz ca ati lasat loc liber in dreptul numelui).

Felicitari, Katy! Ma bucur tare mult ca se subtiaza lista vechilor aspirante! Va poftesc la odisee cat mai repede!

Bob, ma bucur ca-i bine bebe![pup]

Monica, Cixinica, Mrenescu, Mihaela[pup] si fiti optimiste! Bebe e pe drum!

Ma scuzati... sigur am mai uitat pe cineva.... pupici la toata lumea!

A... Katy, nu stiu dc ai apucat sa mergi la medic, insa eu cand am aflat ca sunt gravida, pana sa aj la control, la tel dr mi-a recomandat utrogestan la greu: 600 mg/zi... am av si eu usoare scurgeri roz-maronii...

 

 

http://lmtm.lilypie.com/p1DRp3.png?Nr8NoC0w

2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui stefulici
Buna fetelor!Multumesc tare mult ca m-ati trecut la mamici de 2012! George Adrian il cheama pe cel mic( am vz ca ati lasat loc liber in dreptul numelui).Felicitari, Katy! Ma bucur tare mult ca se subtiaza lista vechilor aspirante! Va poftesc la odisee cat mai repede!Bob, ma bucur ca-i bine bebe![pup]Monica, Cixinica, Mrenescu, Mihaela[pup] si fiti optimiste! Bebe e pe drum!Ma scuzati... sigur am mai uitat pe cineva.... pupici la toata lumea!A... Katy, nu stiu dc ai apucat sa mergi la medic, insa eu cand am aflat ca sunt gravida, pana sa aj la control, la tel dr mi-a recomandat utrogestan la greu: 600 mg/zi... am av si eu usoare scurgeri roz-maronii...
align="right" id="quote2">Ooo, ce prezenta surpriza!!! Sa va traiasca baietelul, sa fiti sanatosi, sa va bucurati de viata de familie in noua formula! [pup][pup][pup]Katy, subscriu si eu la ce-a zis Stefulici. Daca n-ai luat progesteron pana acum, ia cate o doza de 200 de 3 ori pe zi. In niciun caz nu va face rau, ci numai bine. In rest, evita orice drum nenecesar si stai intinsa pana se lipeste bine bebe. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daena
Buna fetelor!Kmy, ce simptome ai avut, sau ti-a descoperit la analiza de rutina?Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
align="right" id="quote2">candida o "simti", iar in ceea ce priveste vaginata, la mine se manifesta printr-o secretie mult mai abundenta( si nu de alta dar eu deja o am abundenta din cauza unor chisturi la nivelul glandelor care o secreta[bang][bang][bang])!!!kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D]

neatza fetili!!!uitasi sa salut![:I]

va las o [cafea] si fug la articolul gradinarit!!![8D]

ne vb mai spre seara!!!

de azi incept si tratamentul!!1

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele

am niste nervi de imi vine sa rup

acum la sfarsit cred ca s-au dezlantuit hormonii

 

ce pot sa fac, ce pot sa iau sa ii echilibrez? Alex ai vreo idee?

ca asa nu se mai poate

oricum aveam nervi si inainte (deci un dezechilibru hormonal)

 

vreau sa rezolv problema asta cumva ca asa nu e in regula

 

anu suggestions?

va pup [pup]

 

Aspenter (75 mg) 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Astazi fac cinste cu ce va pofteste inimioara - este ziua mea[:D]. Stau cumintica in pat ca oricum sunt 2 luni in concediu si iau utrogestan si no-spa la nevoie. Pup fetele

Stefulici multumesc de uarari si sfaturi[pup]

 

Sunt [gravi] in 5+ . Doamne ajuta sa fie bebe sanatos.

http://lmtf.lilypie.com/NIPjp3.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Astazi fac cinste cu ce va pofteste inimioara - este ziua mea[:D]. Stau cumintica in pat ca oricum sunt 2 luni in concediu si iau utrogestan si no-spa la nevoie. Pup feteleStefulici multumesc de uarari si sfaturi[pup]Sunt [gravi] in 5+ . Doamne ajuta sa fie bebe sanatos.http://lmtf.lilypie.com/NIPjp3.png
align="right" id="quote2">La multi ani!!!!!!!!! sa fi sanatoasa si aniversare frumoasa! Te imbratisez cu drag [flo][flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup][copil][copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
'Neata feteleam niste nervi de imi vine sa rupacum la sfarsit cred ca s-au dezlantuit hormoniice pot sa fac, ce pot sa iau sa ii echilibrez? Alex ai vreo idee?ca asa nu se mai poateoricum aveam nervi si inainte (deci un dezechilibru hormonal)vreau sa rezolv problema asta cumva ca asa nu e in regulaanu suggestions?va pup [pup]Aspenter (75 mg) 1/zi
align="right" id="quote2">Moni io nu stiu ce sfat sa iti dau, poate ar trebui sa pleci intr-o vacanta![copil][copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...