Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste(797)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

Buna fetelor.

Sunt si eu pe aici, va citesc zilnic dar nu am avut putere sa scriu.

Katy la multi ani pentru ieri.

Fetelor noi bine ati venit si sedere scurta.

Cat despre mine deocamdata urmez tratamentul, la medicul meu departe nu pot ajunge, am probleme cu batrana si nu mai pot pleca de acasa, am vrut sa imi fac programare la medic aici mai aproape si nu am prins nici luna asta, asa ca sper sa ma ajute DD, ne-am relaxat super in concediu dar acum suntem amandoi un pachet de nervi, batrana a cam luat-o razna si spune ce crede ea, ce i se nazare ei, cautam pe cineva daca vrea sa preia apartamentul sa ne dea doar banii care i-am investit noi in el si noi sa plecam cu chirie ca deja nu se mai poate.

E la spital si neamurile ei au sarit toti pe noi, acum toti si-au dat seama ca ar putea avea grija mai bine de ea decat mine, cred ca ei o sa ii cumpere niste pampersuri cu aur nu normale cum ii iau eu, dar in fine mi-am varsat putin oful la voi.

Sunt in ziua 7, inca nu am inceput sa prestat ca nu ne-a ars de iubit, am avut foarte multe de sarbatorit duminica in special aniversarea noastra de la casatorie, 6 ani, ziua surorii mele, a frateleui, a bunicii si 3 nepotei dar nu am avut putere sa facem nimic.

Mi-am dat seama ca trece viata pe langa noi si noi stam si suportam mofturile unei batrane bolnave la cap. a ajuns chiar si medicul de la neurologie sa o creada ca spune adevarul fiindca tine minte poeziile din copilarie asa ca e lucida pentru ei.

Brevactivul se gaseste in catena.

Eu duphaston nu am mai luat de 2 luni, luna asta mi-a venit ciclul mai devreme la 27 de zile nici macar nu ma mai lasat sa cumpar test si sa traiesc emotiile intarzierii.

Va pup pe toate si mai intru cand o sa am dispozitia necesara, plec la smotruiala.

[pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara fetelor, eu nu am mai intrat pe aici de un car de ani, deja Matei al meu a implinit 1 an, este un baietel energic, frumos si destept, este tot ceea ce mi-am dorit vreodata...l-am si asteptat 6 ani si este exact cum mi l-am inchipuit...am vazut multe fete din garda veche care au devenit si ele intre timp mamici sau sunt gravidute...ma bucur nespus pentru voi Katy, Lorena...iar celor care inca mai sunt in asteptare le doresc sanatate, rabdare si incredere...va imbratisez cu mult drag.

 

Mami de Matei (09.06.2011)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult pentru urari [pup] nu ma asteptam sa fie atat de dragute fetele pe aici. e o surpriza placuta. noi suntem doar de un an casatoriti, , cu un bebel pierdut la 8 saptamani acum 2 ani. am fost pe AC ceva vreme sa ne revenim, iar acum incercam sa o luam de la capat. se pare ca nu e nimic in neregula cu mine, medicul a zis ca se intampla din n motive. prefer sa nu fac tratament deocamdata, dar iau vitamine cu acid folic. parca nici nu as lua ca are gust de portocale [olala] cred ca incept prestatia de azi ca e deja ziua 6 [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...