Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 166


Recommended Posts

Fetelor, am fost azi la eco. SUnt in [9cer] Mazarichea mea e un bob de strugure acum de 1,5 cm. Are un capsor mare. Nu am ascultat inimioara dar in schimb am vazut-o pe ecran, cum clipocea niste punctulete. A fost super. [olala][olala][olala] E in grafic si arata perfect pentru varsta lui. [olala][olala][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Dankutza,vad ca vorbesti de un "el"?[:D] Sa de DD sa fie sanatos, orice ar fi, si tu sa te bucuri de o sarcina fara probleme! Stanucel La multi ani! Multa sanatate atat tie,cat si copiilor! Succes flacaului la Bac in continuare,si felicitari pt rezultatele obtinute pana acum! Ce mai face Adelina? Ramonika,multe ganduri bune si imbratisari din partea mea[pup] Bineinteles ca Ruxi este o dulceata,ma bucur ca te ajuta sa treci mai usor peste marea durere prin care treci! Floricik,ma bucur tare mult ca v-ati relaxat putin! Imi pare tare rau de Ema, imi imaginez ce era in sufletul tau sa o vezi suferind.... Sper sa fi fost de la ou, si sa nu fie rau de masina[pup] Eu maine am marea intalnire cu Daddy[olala][:I], abia astept sa-l vad!!! Merg la Londra unde vom petrece 3 zile romantice, iar pe 2 i-l voi aduce Alexei pe Daddy acasa! Despre Alexa: e o dulceata(dar cred ca stiti,ca aveti si voi asa ceva acasa[:D] ), e foarte cuminte,cu mici exceptii. Din pacate, inca foloseste cuvantul "fuck it" care, mai nou, s-a transformat in "fuck you"(prima expresie a auzit-o la Richard, dar a doua...cred ca doar a transformat-o singura, ca e mai usor de spus.... Am ignorat-o,i-am spus ca nu e frumos, ieri am trimis-o in time out dupa ce a spus-o de trei ori la rand....nici nu mai stiu cum sa o dezvat[alcool] Cam atat, fug ca s-a trezit printesa(nu se da jos din pat pana nu merge cineva la ea)! [*]My english rose [url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard?locked=true#"] Alexa Annabelle Denise[/url] 7 Oct 2009 [*] [url="http://www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg"]Filmulet1[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8"]Filmulet2[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I"]Filmulet3[/url] `Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.` Mahatma Ghandi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele! Sper sa nu va suparati pe mine , ca intru scriu un mesaj , si dispar pt o luna[bang], da chiar mi-e greu sa tin pasul cu voi[:D] Ramonika[grup] imi pare tare rau .Condoleante [grup] Stanucel la multi ani fericiti!!!! Dankutza , Mami.Ilinca felicitari pt sarcina[olala][olala].............ma iau de mana cu voi[gravired][olala]. Azi dim am aflat si noi[olala], si cum sotul a zis sa nu anuntam familia pana nu ajungem la doctor , am zis ca macar cu voi sa impartasesc bucuria asta. Asa ca dau si eu de baut......fara acid, fara alcool[:D] [mamica] fericita de [copil]ranjita Maya Andreea ( oct-2009)[olala] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145097"]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q"]Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simina wow felicitari [flo] sarcina usoara. ce iti doresti? un fratior pt. Maya? Lumi distractie placuta cu Daddy! cred ca Alexa abia asteapta sa vina. cat despre expresia respectiva, nu cred ca isi da seama ce zice si cu cat i se interzice sa o spuna, cu atat se poate sa se inversuneze mai tare. eu as trata-o cu indiferenta daca spune doar pe acasa. daca incepe sa repete si in public, atunci e mai nasol. insa poate va uita! dankutza felicitari pt. vestile bune de la eco. [flo] Lalu cum mai e burtica? in ce sapt. esti? Ari ce mai face? [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simina felicitari, sarcina usoara si la termen [pup] lumi zile frumoase si relaxare maxima va doresc, si eu zic ignor total la fraza cu pricina, o sa ii treaca remus e bine, bubele au trecut f repede, s-a indragostit maxim de boba, ieri m-am plimbat prin sat cu el in spate si cezarul in carucior, va dati seama a se uitau mamaicile ca la martieni [:)] Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow] Simina felicitari!!! Sa ai sarcina usoara si bebe sanatos.[pup] Dankutza cred ca esti in al 9-lea cer.[:)] Bine ca este "el" adica bobul nu?[:D] ok. [pup] Taxa de transport pt figurine a fost de 14 lei, cu toate ca pe site scria 4 lei[:-@]. Poate l-au incadrat la "foarte fragil" ca asa scria pe cutie.... Raluci noi o sa le pictam cu acuarele din alea la cutie luate de la librarie sau orice magazin. Pe site la ei scrie ca merge cu orice fel de acuarele.[pup] Lumi mini-vacanta placuta la Londra. Hai ca acus plecati in Antalya.[olala] Apropo de chestia cu "fuck" nu stiu cum face si Ema de prinde dintr-o conversatie intre noi fix ce nu trebuie si repeta intr-una. Noi oricum nu vorbim urat dar imi mai scapa cate una....de ex vb cu mama si nu stiu ce povesteam eu acolo...si am zis la un moment dat "nebun" si fix asta repeta[bang] Si cireasa de pe tort a fost la munte...cand a zis din senin "rahat cu prune"[alcool] Asta i-a scapat mamei mele....[:D] O ignor si asa uita... Floricik mami de [copil] Maria Ema-12.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Simina! [pk][pk][pk] Te astept la o noua odisee impreuna. Cred ca DPN-ul ar fi martie, asa-i? Eu sunt la bulgarasi de ianuarie-februarie. Lumi, Floricik vorbesc de "el", pt ca avem un feeling ca ar fi putica, desi eu tot fetita vreau. Sotul zice ca am ramas gravi de la "cateterul" lui si nu al doctorei si sigur a pus el acolo baietel... [:-@] Oricm vad ca sarcina e foarte diferita de prima. Cu Cezara facusem planul la o cofetarie din zona. Cum am nascut au data aia faliment. [:D] Acum vreau acru, sarat, iute si nu dulce. Pt ca nu am mai mancat dulce, am slabit 1,7kg in 2 saptamani. [:D] Am ramas si eu socata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stanucel La multi ani cu intarziere, sa ai parte numai de bucurii. Cum merge bac-ul? Dankutza ma bucur ca mazarel e in grafic. Sarcina usoara in continuare. Si eu cu Danut am mancat un butoi de muraturi in prima luna asa ca nu se stie... Simina felicitari si o sarcina cat mai usoara. Mai povesteste ceva de Maya. Toat asa papacioasa si frumoasa e? Ramonika ma bucur mult sa te citesc. Multa putere... Floricik merci de incurajare. Sper sa fie ok ca abia astept sa plecam desi prevad ca si anul asta voi alerga non stop intre piscina si mare si ma voi culca la 21.00 odata cu Danut macar am timp sa ma joc cu el [olala]. mami fericit de Danut 28.10.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dankutza: bravo pt bebe ![pk] sa o tineti tot asa, sa fie mereu in grafic! Si orice ar fi , sa fie sanatos/sanatoasa[:D]! Noi eram convinsi 99% ca e baiat acum si Iosup ne-a lasat cu gura cascata cand a intrebat ''cum O s-O cheme?'' [:D]; de altfel asta e intrebarea lui standard cum o sa-l/o cheme? ; o sa vezi, mai e putin[flo][flo] Simina:ma bucur pt voi! sa fie intr-un ceas bun! sarcina usoara si bb sanatos![flo] Au inceput sa vina bebeii [pk], Doamne ajuta sa mearga acolo unde sunt asteptati de mult timp! va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata felicitari Simina pt sarcina!! out of topic.... poate stiti pe cineva interesat (nu pot pune link, e pe intranet) Open4U – program destinat studentilor Obiectivul principal: practica studentilor supervizata; de profesionisti în domeniu, urmând programa nationala de învatamânt; Grupul tinta: studenti, masteranzi Dezvoltarea potentialului este pentru noi, echipa „Managementul Talentului”, o activitate continua, prin care ne dorim identificarea a noi oportunitati de dezvoltare profesionala menite sa ajute întreaga organizatie sa obtina cele mai bune performante. Si nu avem în vedere doar angajatii. Unul dintre proiectele noastre este dedicat studentilor si masteranzilor. Ce dorim sa obtinem prin intermediul proiectului „Open 4U” este sa le oferim tinerilor un cadru profesionist, în care supervizati de catre experti în domeniu si urmând programa nationala de învatamânt, sa poata pune în practica notiunile teoretice pe care le-au acumulat de-a lungul anilor de studiu. Mai mult, pentru ca tinerii sa obtina o imagine relevanta a ceea ce defineste calitatea de angajat Petrom, vom oferi fiecsrui participant la acest proiect un contract individual de muncs cu o durats de dous luni, beneficiind totodata de remuneratie lunara, tichete de masa si acces la cursurile standard pe care le desfasuram în compania noastra. Pentru anul 2012, Petrom a alocat un numar de 100 de locuri, distribuit catre toate diviziile de afaceri, iar programul se va desfasura în perioada 1 august – 30 septembrie. Profesionalismul este una dintre valorile noastre organizationale #351;i de aceea dorim s#259;-i atragem pe cei mai buni studen#355;i #351;i s#259; le oferim ocazia s#259;-#351;i completeze formarea profesional#259; prin participarea la activit#259;#355;i practice, specifice domeniului nostru de activitate. Pentru a face parte din echipa de studen#355;i care î#351;i desf#259;#351;oar#259; practica în cadrul companiei noastre, fiecare student trebuie s#259; îndeplineasc#259; urm#259;toarele criterii: S#259; fie printre cei mai buni, având, promovabilitate 100% a examenelor #351;i o medie de minimum 8 (dovedit#259; prin adeverin#355;#259; de la Facultate) • S#259; împ#259;rt#259;#351;easc#259; valorile Petrom • Sa aib#259; cuno#351;tin#355;e avansate de limba englez#259; • S#259; trimit#259; un CV (în care s#259; men#355;ioneze media ultimului an de studiu), o scrisoare de inten#355;ie #351;i o scrisoare de recomandare. Cei interesa#355;i pot trimite aplica#355;ia pe adresa de email: tom@petrom.com dac#259; îndeplinesc criteriile men#355;ionate mai sus. o zi buna.... mami [cit] de gemenasi [tren] [url="https://picasaweb.google.com/108518117417496356070/2?authkey=Gv1sRgCPCgiPbKuLzhjgE#"] 2+ [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...