Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

situatie..delicata...


Recommended Posts

Cum puteti sa judecati atat de aspru?CUm puteti sa va dati cu parerea despre niste lucruri atat de delicate?Asta e rautate pura Credeti ca nu vreau sa am copilu langa mine non stop?Credeti ca imi face placere sa stau departe de ea o ora da 3 4 zile pe saptamana?Nu mi vine sa cred cata rautate gratuita exista[bang][bang] Lucrez un de zi una de noapte si una libera (12 cu 24).Daca vin dupa tura de noapte nu am cum sa stau cu fetita pt ca sunt franta si acest timp sta la soacra mea sau la cumnata mea care stau destul de departe de mine dar important este ca ma ajuta. ,,IDEALUL ESTE INVIZIBIL OCHILOR''
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 107
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Androix
Ce o fi asa greu de inteles ca ce vi se pare voua comoditate pentru alte mame reprezinta unica solutie in momentul respectiv?


align="right" id="quote2">
Cine nu este in situatia respectiva nu poate intelege. Tocmai de aceea ar trebui sa se abtina. Sa vorbeasca de-abia cand lucreaza 12 cu 24 ca Nikol si sotul le este plecat in strainatate. Asa mi se pare corect[8D]

Nikol, de la mine [flo][pup]. Sigur ca nu are nimeni dreptul sa te judece. Pe cand e plecarea la mare? Te-ai mai gandit ce faci?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nikol distractie placuta, sunt sigura ca o sa va distrati si ca ai facut o alegere buna.

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vioid="purple"> [trombon], mamica lui MIHNEAid="blue"> [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Pastreaza-ti gandurile pozitive, pentru ca aceste ganduri vor deveni cuvinte.

Pastreaza-ti vorbele pozitive, pentru ca aceste vorbe se pot transforma in actiuni.

Pastreaza-ti actiunile pozitive, pentru ca aceste actiuni pot deveni obiceiuri.

Pastreaza-ti obiceiurile pozitive, pentru ca acestea pot deveni modul tau de a trai.

Pastreaza-ti modul de viata pozitiv, pentru ca acest mod de viata poate deveni destinul tau.id="size2">

Mahatma Gandhi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nikol,daca vrei iti pot recomanda eu unde sa mergi cu fetita un week-end fara prea mari cheltuieli.

Locuiesti in Bucuresti,vad.. Deci,locul la care ma refeream eu e la aproximativ 4 ore de mers cu trenul.

Nu cred sa cheltuiesti mai mult de 100 euro pentru un week-end.Si aici ma refer la tot,cazare,masa,transport si tot ce mai aveti nevoie.Sa imi spui daca vrei sa iti trimit un PM cu aceasta recomandare a mea.[pup]

 

Cea mai fericita mamica de [copil] Stefan Iulian (27.06.2010) cu bucati albastre de cer furate de acolo de sus si puse in loc de ochisori sa ii insenineze privirea si viata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...