Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (71)


Recommended Posts

Monas [pup] sa stii ca mai prind curaj cand citesc din experientele voastre. eu sunt mai pregatita psihic pt aceste episoade si asta pt k vb cu mamici, citesc de pe forumuri, etc, dar sotul mai are pana intelege ca asta este traseul din viata fiecarui parinte. acum pt k ma doare spatele si mainile am trecut la leganatul baiatului pe picioare. nu stiu daca e bine ca fac asa, dar el se simte bine. testez si eu ce se poate k sa le fie bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 422
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

irip: si eu i-am leganat pe picioare, mai ales pe baiat. Eva se imburica toata si vroia mai mult in brate leganata. in schimb el a dormit muult leganat. ajunsesem la un moment dat, in noptile critice, sa dorm cu el leganandu-l. insa incet si fara sa-i impun eu, a inceput sa doarma singurel langa mine. se rostogolea prin pat si- managiam pe spate si asa am ajuns sa adoarma singur. cand mai e nevoie, il mai legan si adoarme reede. mi-era frica ca o sa-i legan pana se fac mari insa nu a fost asa.

va pupam ca iar orcaie domnisorul (nu ma lasa la caklc deloc)

 

mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu-mi amintesc

probabil ca apa se elimina in 2 sapt sa zic, cu uterul dureaza mai multicel cred 4-6 sapt? imi amintesc numai ca la cateva zile dupa nastere, imi mutam burta cu mainile cand voriam sa ma intorc de pe spate pe o parte si ma intreba lumea cand nasc ...hahaha

ei, dar trece, se retrage ea, oricum probabil depinde si de fiecare organism

 

a ramas cezariana pt maine?

ce liniste e pe aici

 

Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic "prezenta". Ieri am revenit din concediu. A fost extraordinar. Casa mi-e intoarsa cu susu-n jos [alcool], numai haine aruncate, jucarii regasite, genti si lipsa de chef din partea mea de a face orice [bang]. Ca deh, in vacanta, nu m-am ocupat de curatenie si ordine...[:D]

 

Fetelor, nimeni nu mai zice nimic?

 

mami din 17.04.2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele!

Catalina azi este marea intilnire DD sa fie cu tine si puiuti tai

fetele daca face cezariana cred ca face dimineata nu?ma gindesc sa o sun mai pe seara si miine sa dau o fuga pina la ea la spital

 

o zi frumoasa si linistita sa aveti [flo]

 

amalia tsakoniati(matusa)

[fetita] [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...