Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (71)


Recommended Posts

vai ce plictiseala, pai se poate mai fetelor?

 

felicitari yasmi, tamys...si va asteptam si pe restul la intalnirea cu gandaceii vostri

 

sarcina usoara jaguar; mi-am trimis "capritele" ca tara si maine plecam si noi la greci o saptamana. De fapt in ultimul timp sunt frumusica si pisoiul....la un moment dat au fost si Frumoasa si Bestia :)

 

miruna, ma bucur ca sunt cumintei piticii tai

 

anne, n-ai mai zis nimic

 

pe cine mai strigam aici? balanta oare o fi nascut?

 

 

Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 422
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza!

Anna, concediu relaxant sa aveti, sa va intoarceti odihniti iar fetele sa se acomodeze usor!

 

Anne, pe unde umbli? De fapt eu sper ca nu umbli ci esti in curs de imprietenire cu patul. Da un semnca esti ok.

 

Pup gaska, weekend frumos

 

( chiuliti la greu)

 

[gravired]

Multumesc, Doamne!

 

_____________________

C677T HETEROZIGOT

Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vorbesc de una singura, sa va dau o veste buna.

A scris balanta pe topicul sau, FIV IN EUROPA, este mamica fericita a doi baietei minunati. Sa le traiasca si sa le aduca numai bucurii!

 

 

[gravired]

Multumesc, Doamne!

 

_____________________

C677T HETEROZIGOT

Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor!

Multumesc in numele lui Tamys pt urari,la ora aceasta este deja in operatie.Diseara aflu mai multe detalii si va tin la curent.

Balanta,mamica eroina,ai reusit!Sa-ti traiasca minunile si sa fiti sanatosi cu totii!

Pupici tuturor!

 

mamica fericita de printisor ANDREAS-MADALIN si de printesuca BIANCA-MARIA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Urez si eu, cu putina intarziere:

 

ANABEL, BALANTA si TAMYS, la multi ani cu sanatate bebelushilor vostri! Le doresc numai bine si pofta de mancare [:D], iar voua, mamicilor si taticilor, va doresc sa aveti putere si rabdare, dar si multe nopti linistite [:D]!!! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

mami din 17.04.2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te astepam cu vesti despre Tamys, Miruna ! si multumim

 

Brigit, parca tu ziceai ca nu-i vei scoate f mult la plimbare ca oricum va fi si iarna si ai curte, uite ce carucior am gasit, daca nu-l stiai deja (zice ca e de la 6luni-36 luni), foarte convenabil la pret si ca motilitate. Eu l-am vazut live la kika si parea f simpatic. Twin Swift 2012 inglesina

http://www.inglesina.ro/eshop/product.php?id_product=161

 

 

 

--------------

MTHFR C677T homozigot, FXIII V34L heterozigot

[gravired] 20+

Multumesc Doamne !

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor [flo], va citesc de ceva timp, mai ales ca gasesc foarte multe informatii extrem de utile pentru gemenasi. Sunt si eu o viitoare mamica de gemeni, sper cu ajutorul lui Doamne-Doamne sa ajungem cu bine pana la capat, si am o intrebare pt voi. Eu pana si in ziua de azi iau utrogestan 800 mg pe zi, dar am citit pe net ca doar in primul trimestru se ia utrogestan, eu sunt deja la inceputul celui de-al doilea...voi pana cand ati luat, daca ati luat?

 

 

[gravired]14+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...